Dni otwarte w UKS Dębno zakończone

DSC_0153 Zakończyły się dni otwarte z Uczniowskim Klubem Sportowym Dębno (UKS Dębno), które odbywały się w czerwcu na boisku przy ulicy Daszyńskiego. Dzieci, które uczęszczały na zajęcia miały okazję pobawić się, a rodzice poznać trenerów i naszą szkółkę.

Spotkania odbywały się dwa razy w tygodniu, bez względu na pogodę. Czasem było tak, że po zajęciach, szybko biegliśmy kibicować naszej wspanialej drużynie.

W dniach otwartych wzięli udział zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. – Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że tak licznie uczestniczyły w nich dziewczęta, ponieważ w naszym klubie jest też miejsce dla nich – mówił Tomasz Pluciński, prezes klubu.

Podczas spotkań można  było uzyskać pełnych informacji o ofercie UKS Dębno. – Mam nadzieję, że udało nam się przekonać rodziców, że warto powierzyć nam swoje pociechy. Stworzyliśmy klub, który jest dostępny dla każdego. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali, a tym którzy się jeszcze zastanawiają przypominamy, że aby zapisać dziecko do klubu wystarczy złożyć deklarację i dostarczyć do siedziby firmy – podsumowuje Tomasz Pluciński.

DSC_0156

Mamy też dobrą wiadomość! Kolejne dni otwarte już w sierpniu. Podobnie jak w czerwcu odbywać się będą we wtorki i w czwartki o godz. 16.00. Już dziś serdecznie zapraszamy!

DSC_0128