TRENINGI INDYWIDUALNE – nowy projekt UKS Dębno 💪⚽

Celem naszego programu treningowego dla dzieci i młodzieży jest zwiększenie ogólnej sprawności oraz możliwości technicznych zawodnika, zapobieganie urazom i pomoc w osiąganiu najwyższego potencjału już od najmłodszych lat. Mając za cel osiągnąć możliwie jak najwyższy poziom powinniśmy dodatkowo dać coś od siebie, by cieszyć się jeszcze większą przyjemnością z gry i postępami własnego rozwoju. Piłka nożna w globalnym przekonaniu uważana jest za sport zespołowy, lecz często o wynikach meczów przesądzają indywidualne umiejętności zawodnika. Dlatego ważną sprawą jest indywidualne podnoszenie swoich umiejętności.

W naszym treningu indywidualnym występują:

– Trening Motoryczno – Koordynacyjny

– Trening Piłkarski + (z elementami szkolenia Coerver Coaching)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz samych członków UKS Dębno, jak i zawodników z innych klubów piłkarskich, zarząd klubu przedstawia propozycję rozszerzonych możliwości rozwoju zawodników. W jej ramach każdy z uczestników będzie miał okazję skorzystać z zajęć indywidualnych z trenerami UKS Dębno. Trening indywidualny ma na celu uzupełnienie treningu klubowego. Licencjonowani trenerzy skupią się na aspektach motorycznych, technicznych i taktyce indywidualnej. Trening indywidualny to świetna forma:

• zajęć wyrównawczych (dla zawodników, którzy chcą nadrabiać sportowe zaległości) oraz
  • zajęć kształcących (dla zawodników wyróżniających, którzy chcą pracować ponadprogramowo lub mocniej przygotować się do sezonu)

Oferta skierowana jest również do zawodników innych klubów (trampkarzy, juniorów, seniorów) oraz rekonwalescentów, którzy chcą położyć fundament przed powrotem do wysokich obciążeń w klubie.

PAKIETY:

L.P.Nazwa PAKIETUOPISCENA PAKIETU (miesięcznego)
1.WERSJA STANDARD- 1 x tydzień - 50 minut: trening piłkarski
- 1 x 2 mc-e konsultacje z rodzicami
- 1 x 6 m-cy testy
- 2 x miesiąc zadania domowe
- konsultacje z fizjoterapeutą
PAKIET 4 ZAJĘĆ W MIESIĄCU:

*Indywidualnie – 320 zł
*Grupa Dwuosobowa – 200 zł /1 os
*Grupa Trzyosobowa – 160 zł /1 os
2.WERSJA PRO- 1 x tydzień: 60-75 minut trening piłkarski/rozmowa szkoleniowa
- 1 x miesiąc konsultacje z rodzicami
- 1 x 6 m-cy testy
- 4 x miesiąc zadania domowe
- konsultacje z fizjoterapeutą
- napoje izotoniczne/woda na trening
- dziennik zajęć
- kawa, herbata dla rodzica/opiekuna
PAKIET 4 ZAJĘĆ W MIESIĄCU:

*Indywidualnie – 400 zł
*Grupa Dwuosobowa – 320 zł /1 os
*Grupa Trzyosobowa – 240 zł /1 os

* każda z powyższych opcji jest możliwa do modyfikacji z Trenerem prowadzącym.

Godziny oraz terminy elastycznie mogą Państwo indywidualne dopasować z Trenerem prowadzącym. Istnieje również możliwość dojazdu Trenera wraz ze sprzętem na wskazane prywatne miejsce przez rodzica/zawodnika.

Decyzja o współpracy podejmowana jest po rozmowie z rodzicem, zawodnikiem, analizie potencjału, wywiadzie środowiskowym. Uwaga istnieje możliwość odmowy współpracy!!! Na wstępie wykonane zostaną testy, które wykażą największe braki oraz zostanie omówione z rodzicem, na jaki aspekt będzie kładziony największy nacisk na treningach.

* Nie współpracujemy z zawodnikami leniwymi!

* Obowiązuje model ciężkiej pracy na każdym treningu

* Dni treningu ustalone są w rozmowie z trenerem prowadzącym.

* Ofertą objęci są piłkarze w wieku 6-19 lat