„DĘBNO CUP 2020”

 

Najważniejsze informacje IV edycji turnieju „DĘBNO CUP”:

 

  • terminy:
  1. 18.01.2020 (sobota) – rocznik 2013
  2. 19.01.2020 (niedziela) – rocznik 2012
  3. 01.02.2020 (sobota) – rocznik 2011
  4. 02.02.2020 (niedziela) – rocznik 2010
  5. 23.02.2020 (niedziela) – rocznik 2009
  6. 29.02.2020 (sobota) – rocznik 2008
  7. 01.03.2020 (niedziela) – rocznik 2007

 

  • Miejsce turnieju: hala OSiR w DĘBNIE (ul. Słowackiego 25, 74-400 Dębno)
  • nagrody: puchary, medale (dla wszystkich) oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. sprzęt sportowy.
  • nagrody indywidualne: MVP, Król Strzelców, MVP Bramki
  • posiłek w formie ciepłego obiadu + woda
  • przepisy:
    • piłka „4” (2007-2010)
      piłka „4” nike light (2011-2013)
    • bramki 5x2m – (2007-2010)
      bramki 3×2 – (2011)
      bramki 3×1,55 (2012)/dwa boiska
      bramki 3×1 (2013) / dwa boiska
    • aut wprowadzany (2013-2009)
      konieczność zagrania z autu (2008-2007)
    • w każdym roczniku gra na boisku 5 zawodników (4 + bramkarz) / 2013 (4+0)
  • pełnowymiarowa hala z trybunami oraz szatniami
  • zapewniona opieka medyczna
  • licencjonowany SPIKER!
  • fotogaleria z turnieju
  • bufet dla kibiców i rodziców
  • możliwość udziału drużyn dziewcząt ( o 2 lata starsze) oraz dziewcząt w drużynach (o rok starsza)
  • wpisowe za drużynę:
    • turniej  – 300 zł
  • DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !

Filmowe wspomnienie „DĘBNO CUP 2018”,:


 

zapisane DRUŻYNY:

 

18.styczeń. 2020 – sobota 10:00
ROCZNIK 2013

·         UKS Dębno I
·         UKS Dębno II
·         Osadnik Myślibórz
·         Progres Gorzów I
·         Progres Gorzów II
·         Ilanka Rzepin
·         AP Football Arena Szczecin I
·         AP Football Arena Szczecin II

 

 

19.styczeń. 2020 – niedziela 10:00
ROCZNIK  2012

·         UKS Dębno I
·         UKS Dębno II
·         Osadnik Myślibórz
·         Progres Gorzów I
·         Progres Gorzów II
·         AP Reissa Gryfino
·         Ilanka Rzepin
·         AP Sokół Pyrzyce

 

01.luty. 2020 – sobota 10:00
ROCZNIK  2011

·         UKS Dębno
·         SP UKS Morzycko Moryń
·         ISF Pogoń Barlinek
·         AP Sokół Pyrzyce
·         MKS Orzeł Trzcińsko Zdrój
·
·
·

 

02.luty. 2020 – niedziela 10:00
ROCZNIK  2010

·         UKS Dębno
·         Osadnik Myślibórz
·         UKS „4” Kostrzyn
·         Arkonia Szczecin
·         SP UKS Morzycko Moryń
·         ISF Pogoń Barlinek
·         Warta Gorzów
·

 

 

23.luty. 2020 – niedziela 10:00
ROCZNIK  2009

·         UKS Dębno
·         Osadnik Myślibórz
·         SP UKS Morzycko Moryń
·         ISF Pogoń Barlinek
·         AP Sokół Pyrzyce
·         Pogoń Szczecin FS
·

 

 

29.luty. 2020 – sobota 10:00
ROCZNIK  2008

·         UKS Dębno
·         Stilon Gorzów
·         UKS „4” Kostrzyn
·         Ilanka Rzepin
·         Chemik Gorzów
·
·

 

 

01.marca. 2020 – niedziela 10:00
ROCZNIK  2007

·         UKS Dębno
·         Osadnik Myślibórz
·         SP UKS Morzycko Moryń
·         Arkonia Szczecin
·         UKS Energetyk Junior Gryfino
·         Chemik Gorzów
·         MKS Orzeł Trzcińsko Zdrój