GRAFIK ZAJĘĆ 2022/2023

Harmonogram treningów – sezon 2022/2023

📅 Tak, jak wspomnieliśmy w poprzednim poście, już w najbliższy poniedziałek 1 sierpnia ruszamy z treningami piłki nożnej

❗️ Informacje o tym, do jakiej drużyny należy dziecko, otrzymają Państwo w wiadomości od trenera prowadzącego na grupach w aplikacji What’s up 😀
❗️ Wszystkich ochotników, którzy chcą z nami rozpocząć przygodę gry w piłkę lub powrócić po przerwie, zapraszamy na pierwsze treningi zgodnie z rokiem urodzenia 😀
❗ Uwaga ❗ Poniżej obowiązujący od ❗️ poniedziałku 8 sierpnia ❗️ harmonogram treningów piłki nożnej ❗
 
👋 Do zobaczenia 👋
 
📅TRENINGI BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ WEDŁUG HARMONOGRAMU:
 
⚽🔝 GRUPA OPEN (zajęcia ruszają od 5 września):
⌚️ PONIEDZIAŁKI 16:00-17:00
⌚️ ŚRODY 16:00-17:00
🏟 MIEJSCE: ORLIK I HALA PRZY ULICY ZACHODNIEJ
🔝 Trenerki: Gosia Łoszczuk, Magda Plucińska
 
⚽🔝 GRUPA SKRZAT DZIEWCZYNKI roczniki 2015-2017:
⌚️ WTORKI 17:15-18:15
⌚️ CZWARTKI 17:15-18:15
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO (SIERPIEŃ), HALA SP3 (WRZESIEŃ-CZERWIEC)
🔝 Trenerzy: Benek Psiuk, Damian Zagórowski
 
⚽🔝 GRUPA SKRZAT rocznik 2016/2017:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 15:30-16:30
⌚️ ŚRODY 15:30-16:30
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO
🔝 Trenerzy: Wojtek Wiśniewski, Patryk Janeczek, Ernest Graś, Mateusz Kwiatkowski
 
⚽🔝 GRUPA ŻAK MŁODSZY rocznik 2015:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 16:45-18:00
⌚️ ŚRODY 16:45-18:00
⌚️ PIĄTKI 17:15-18:30
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO (PONIEDZIAŁEK, ŚRODA), BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A (PIĄTEK)
🔝 Trenerzy: Ernest Graś, Michał Hoffman
 
⚽🔝 GRUPA ŻAK STARSZY rocznik 2014:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 16:45-18:00
⌚️ ŚRODY 16:45-18:00
⌚️ PIĄTKI 17:15-18:30
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO (PONIEDZIAŁEK, ŚRODA), BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A (PIĄTEK)
🔝 Trenerzy: Mateusz Kwiatkowski, Andrzej Pawlisiak
 
⚽🔝 GRUPA ORLIK TERENOWY (MKS) rocznik 2013-2012:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 18:15-19:45
⌚️ CZWARTKI 17:15-18:45
⌚️ PIĄTKI 15:30-17:00
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO (PONIEDZIAŁKI, PIĄTKI) BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A (CZWARTKI)
🔝 Trenerzy: Mateusz Kwiatkowski, Kuba Banaś
 
⚽🔝 GRUPA ORLIK MŁODSZY rocznik 2013-2012:
⌚️ WTORKI 15:30-17:00
⌚️ CZWARTKI 15:30-17:00
⌚️ PIĄTKI 15:30-17:00
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO
🔝 Trener: Benek Psiuk
 
⚽🔝 GRUPA ORLIK STARSZY rocznik 2012:
⌚️ WTORKI 17:15-18:45
⌚️ CZWARTKI 17:15-18:45
⌚️ PIĄTKI 17:15-18:45
🏟 MIEJSCE: ORLIK DASZYŃSKIEGO
🔝 Trener: Dawid Zieliński
 
⚽🔝 GRUPA MŁODZIK TERENOWY (MKS) rocznik 2011-2010:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 18:15-19:45
⌚️ WTORKI 17:15-18:45
⌚️ CZWARTKI 17:00-18:30
🏟 MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA B
🔝 Trener: Michał Hoffmann
 
⚽🔝 GRUPA MŁODZIK MŁODSZY rocznik 2011-2010:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 18:15-19:45
⌚️ WTORKI 15:30-17:00
⌚️ CZWARTKI 15:30-17:00
⌚️ PIĄTKI 15:30-17:00
🏟 MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A (PONIEDZIAŁKI), BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA B (WTORKI, CZWARTKI, PIĄTKI)
🔝 Trenerzy: Wojtek Wiśniewski, Andrzej Pawlisiak
 
⚽🔝 GRUPA MŁODZIK STARSZY rocznik 2010:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 15:30-17:00
⌚️ WTORKI 15:30-17:00
⌚️ ŚRODY 15:30-17:00
⌚️ CZWARTKI 15:30-17:00
🏟 MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A
🔝 Trenerzy: Dawid Zieliński, Kuba Banaś
 
⚽🔝 GRUPA TRAMPKARZ MŁODSZY rocznik 2009:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 16:00-17:30
⌚️ WTORKI 18:00-19:30
⌚️ ŚRODY 18:00-19:30
⌚️ PIĄTKI 15:45-17:15
🏟 MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A (PONIEDZIAŁKI, WTORKI, ŚRODY), BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA B (PIĄTKI)
🔝 Trenerzy: Adam Gołubowski, Damian Pawłowski
 
⚽🔝 GRUPA TRAMPKARZ STARSZY rocznik 2008:
⌚️ PONIEDZIAŁKI 16:00-17:30
⌚️ ŚRODY 18:00-19:30
⌚️ CZWARTKI 18:15-19:45
⌚️ PIĄTKI 17:15-18:45
🏟 MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA B
🔝 Trenerzy: Benek Psiuk, Paweł Łoszczuk
 
⚽🔝 GRUPA JUNIOR MŁODSZY rocznik 2007:
⌚️ WTORKI 18:00-19:30
⌚️ ŚRODY 17:00-18:30
⌚️ PIĄTKI 17:00-18:30
🏟 MIEJSCE: BOISKO GŁÓWNE GORZOWSKA (ŚRODY, PIĄTKI), BOISKO BOCZNE GORZOWSKA (WTORKI)
🔝 Trener: Wojtek Wiśniewski
 
⚽🔝 GRUPA JUNIOR STARSZY rocznik 2006-2004:
⌚️ WTORKI 17:00-18:30
⌚️ ŚRODY 17:00-18:30
⌚️ PIĄTKI 17:00-18:30
🏟 MIEJSCE: BOISKO BOCZNE GORZOWSKA
🔝 Trener: Łukasz Dłubis
 
⚽🔝 TRENINGI BRAMKARSKIE*:
⌚️ ŚRODY 17:00-18:00
⌚️ PIĄTKI 17:30-18:30
🏟 MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA B
🔝 Trener: Kuba Banaś
 
⚽🔝 TRENINGI INDYWIDUALNE*:
⌚️ WTORKI 15:30-16:30 (TRENER ADAM GOŁUBOWSKI) MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A
⌚️ WTORKI 17:00-18:30 (TRENER MATEUSZ KWIATKOWSKI) MIEJSCE: BOISKO GŁÓWNE GORZOWSKA
⌚️ ŚRODY 17:00-18:00 (TRENER DAWID ZIELIŃSKI) MIEJSCE: BOISKO DASZYŃSKIEGO TRAWA A
 
*Na treningi bramkarskie oraz indywidualne będą powołani zawodnicy przez trenerów
 
❤️💛 UKS DĘBNO 💛❤️ RADOŚĆ ZABAWA DRUŻYNA PRZYJAŹŃ ❤️💛