Klub Business UKS

Głównym celem UKS Dębno jest:

  • promocja aktywnego i zdrowego stylu życia, a co za tym idzie przeciwdziałanie patologiom społecznym oraz krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży

Wszystkie nasze działania i plany wymagają dużego zaangażowania, ale i niestety nie małych nakładów finansowych, gdyż nie wszystkich naszych podopiecznych stać na ponoszenie całości kosztów uczestnictwa w zajęciach.

Dlatego prosimy o wsparcie naszej działalności, co pozwoli na zrealizowanie naszych planów jednocześnie wzbogacając ofertę w zakresie edukacji i wychowania fizycznego dzieci z naszego terenu.

Za rozwojem każdego wielkiego przedsięwzięcia stoją sponsorzy, którzy chcą łączyć wizerunek swojej marki z sukcesem, dynamizmem oraz uśmiechem szczęśliwych dzieci. Wspierając Stowarzyszenie  Uczniowskiego Klubu Sportowego Dębno pomagają Państwo spełnić marzenia oraz stajesz się współtwórcą sportowych sukcesów naszych zawodników. W zamian za stałe wsparcie oraz dołączenie do Klubu ” Business UKS Dębno”  oferujemy Państwu:

  • możliwość promocji poprzez umieszczenie znaku marki na specjalnych tablicach znajdujących się przy naszych obiektach,
  • możliwość promocji poprzez umieszczenie znaku firmowego na stronie internetowej oraz w materiałach medialnych publikowanych w prasie,
  • zaproszenie i możliwość promocji w czasie imprez organizowanych przez UKS Dębno w ciągu roku,
  • ze względu na współpracę z niemieckimi klubami sportowymi możliwość promocji na terenie Niemiec w czasie wspólnych działań.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

pdf

Regulamin Klubu „Business UKS Dębno”

pdf

Deklaracja przyjęcia w poczet członków Klubu Business UKS Dębno