REWAL 2019

W każdym z turnusów jest ograniczona ilość  miejsc
I TURNUS: 55 miejsca – termin: 06-13 lipiec 2019 – (roczniki: 2008,2007,2006)
II TURNUS: 55 miejsc – termin: 13-20 lipiec 2019 – (roczniki:2010, 2009 + PIŁKA RĘCZNA)

Z uwagi na konieczność wcześniejszej rezerwacji samego ośrodka oraz boisk sportowych na Państwa zgłoszenia czekamy do  28.02.2019r – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszeniem jest tylko i wyłącznie wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który dziecko otrzymało na treningu. Jest on również dostępny do pobrania poniżej

 

CENA:  1000 zł od osoby / turnus

 osoby, które zapisały się na obóz proszone są o wpłaty następujących kwot w terminach:

a) I rata: zaliczka 200 zł do dnia 28 luty 2019 (zaliczka potwierdzająca udział)

b) II rata: 200 zł do dnia 31 marca 2019

c) III rata: 200 zł do dnia 30 kwietnia 2019

d) IV rata: 200 zł do dnia 31 maja 2019

e) V rata: 200 zł do dnia 30 czerwca 2019

Dane do wpłaty:

Uczniowski Klub Sportowy Dębno
Konto: Bank PeKaO S.A. 87 1240 3901 1111 0010 7932 6013
tytułem: obóz REWAL 2019, rata nr …, IMIĘ NAZWISKO uczestnika

 


Wszelkie pytania co do obozu prosimy kierować na maila:
biuro@uksdebno.pl

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „ADRIA” REWAL – więcej na (http://www.owadria.pl) 


 

 

TURNUS I (2008, 2007, 2006)

data: 06-13 lipiec 2019

L.P. IMIĘ NAZWISKO GRUPA
1. Kacper Kapinus 2008
2. Olivier Syroka 2008
3. Kacper Binięda 2008
4. Marcel Macudziński 2008
5. Adam Siemieniecki 2008
6. Stanisław Popławski 2008
7. Bartłomiej Rymar 2008
8. Maciej Michalczyszyn 2008
9. Leon Urbański 2006
10. Borys Urbański 2008
11. Filip Wąsowicz 2008
12. Patryk Grzywacz 2008
13. Jakub Pluciński 2008
14. Dominik Pluciński 2008
15. Piotr Stanisławczyk 2008
16. Mateusz Wojciechowski 2007
17. Jan Jarema 2008
18. Marcel Wadziak 2008
19. Patryk Deuter 2008
20. Marcel Kędzia 2007
21. Filip Frańczuk 2008
22. Cyprian Jędrzejewski 2008
23. Mateusz Grzegorczyk 2008
24. Antoni Korżenko 2008
25. Jakub Lewandowski 2008
26. Norbert Kłosowski 2008
27. Jan Krawczuk 2008
28. Klaudiusz Rutkowski 2007
29. Marcel Majda 2008
30. Nikodem Całko 2008
31. Rafał Jędrzejko 2007
32. Jakub Kozłowski trampkarz
33. Jakub Berliński trampkarz
34. Aleks Sidniew trampkarz
35. Filip Słupski trampkarz
36. Filip Wyka trampkarz
37. Michał Binkiewicz trampkarz
38. Michał Gawęcki trampkarz
39. Mateusz Wilman trampkarz
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.

 

 

TURNUS II (2010, 2009 oraz PIŁKA RĘCZNA) – 

data: 13-20 lipiec 2019

L.P. IMIĘ NAZWISKO GRUPA
1.  Martyna Opara 2009 (piłka ręczna)
2.  Szymon Suski 2009
3.  Kacper Prokop 2009
4.  Bartosz Maskalewicz 2010
5. Antonina Baszczuk 2009 (piłka ręczna)
6. Róża Popławska 2008 (piłka ręczna)
7. Jan Popławski 2009
8. Aleksandra Stankiewicz 2010
9. Bartosz Wilczyński 2010
10. Wiktor Podwójny 2010
11. Zuzanna Wolska 2009 (piłka ręczna)
12. Iga Kawka 2009 (piłka ręczna)
13. Nikodem Kawka 2009
14. Lena Włodarczyk 2009 (piłka ręczna)
15. Mikołaj Dębicki 2009
16. Katarzyna Tokarzewska 2007 (piłka ręczna)
17. Antonina Koszałka 2009 (piłka ręczna)
18. Pola Gil 2009 (piłka ręczna)
19. Neli Urbaniak 2009 (piłka ręczna)
20. Julia Jacura 2009 (piłka ręczna)
21. Milena Mielimączka 2009 (piłka ręczna)
22. Hubert Słomian 2009
23. Maksymilan Kucharski 2010
24. Michał Stępiński 2010
25. Dorota Plucińska 2007 (piłka ręczna)
26. Oliwier Pajor 2009
27. Adam Mazurak 2010
28. Lena Kalicka 2010
29. Dorota Bobik 2009 (piłka ręczna)
30. Nina Myszczyszyn 2009 (piłka ręczna)
31. Ignacy Guzek 2009
32. Dawid Wróbel 2009
33. Kornel Sielicki 2009
34. Aleksander Żołubak 2009
35. Amelia Bochuta 2009 (piłka ręczna)
36. Michał Wojnowski 2010
37. Oliwia Lewandowska 2009 (piłka ręczna)
38. Nikola Juzyszyn 2008 (piłka ręczna)
39. Nadia Janicka-Jach 2009 (piłka ręczna)
40. Patryk Aleksiejew 2010
41. Amelia Dobrowolska 2007 (piłka ręczna)
42. Maja Domaradzka 2008 (piłka ręczna)
43. Weronika Krawczuk 2008 (piłka ręczna)
44. Julita Grzywna 2008 (piłka ręczna)
45.  Lena Rachwalska 2008 (piłka ręczna)
46. Pola Rudnicka 2008 (piłka ręczna)
47. Wojciech Kulka 2010
48. Dawid Wolański 2010
49. Kacper Izydorski 2010
50. Michał Gwiazda 2010
51. Martyna Kunkel 2007 (piłka ręczna)
52. Kaja Wiśniewska 2009 (piłka ręczna)
53. Hubert Łomniak 2009
54. Hanna Cabaj 2008 (piłka ręczna)
55. Nikola Urbaniak 2008 (piłka ręczna)

 

LISTA REZERWOWA

data: 13-20 lipiec 2019

L.P. IMIĘ NAZWISKO GRUPA
1. Bianka Dobrucka 2009 (piłka ręczna)
2. Wojciech Jaz 2010
3.
4.
5.

 

 

A tak było w poprzednich latach 🙂