REWAL 2020 ⛱

W każdym z turnusów jest ograniczona ilość  miejsc:
I TURNUS: 45 miejsc – termin: 07-14 lipiec 2020 – (roczniki: 2011, 2010 + PIŁKA RĘCZNA dziewczęta)
II TURNUS: 45 miejsc – termin: 14-21 lipiec 2020 – (roczniki:2009, 2008, 2007)

Z uwagi na konieczność wcześniejszej rezerwacji samego ośrodka oraz boisk sportowych na Państwa zgłoszenia czekamy do  31.03.2020r – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszeniem jest tylko i wyłącznie wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który dziecko otrzymało na treningu. Jest on również dostępny do pobrania poniżej

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

CENA:  1000 zł od osoby / turnus

 osoby, które zapisały się na obóz proszone są o wpłaty następujących kwot w terminach:

a) I rata: zaliczka 250 zł do dnia 31 marzec 2020 (zaliczka potwierdzająca udział)

b) II rata: 250 zł do dnia 30 kwietnia 2020

c) III rata: 250 zł do dnia 31 maja 2020

d) IV rata: 250 zł do dnia 30 czerwca 2020

 

Dane do wpłaty:

Uczniowski Klub Sportowy Dębno
Konto: Bank PeKaO S.A. 87 1240 3901 1111 0010 7932 6013
tytułem: obóz REWAL 2020, rata nr …, IMIĘ NAZWISKO uczestnika

 


Wszelkie pytania co do obozu prosimy kierować na maila:
pawel@uksdebno.pl

oraz tel: 504-274-236

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „TASARZ” REWAL – więcej na (http://http://rewal-tasarz.pl


 

 

TURNUS I (2011, 2010, PIŁKA RĘCZNA)

data: 07-14 lipiec 2020

 
L.P. IMIĘ NAZWISKO GRUPA
1. Marcin Pulikowski 2011
2. Zuzanna Czepułkowska P.R.
3. Joanna Wojciechowska P.R.
4. Maciej Sawulak 2011
5. Martyna Opara P.R.
6. Zuzanna Antczak P.R.
7. Bartek Wilczyński 2010
8. Julia Jacura P.R.
9. Oliwia Lewandowska P.R.
10. Olaf Feldgebel 2011
11. Wojciech Jaz 2010
12. Leon Ura 2011
13. Jakub Tołoczko 2011
14. Oliwier Dobrowolski 2011
15. Amelia Dobrowolska P.R.
16. Antonina Tylman P.R.
17. Wojciech Tylman 2011
18. Aleksander Skrzypek 2011
19. Wojciech Sawicki 2011
20. Dorota Plucińska P.R.
21. Nikola Urbaniak P.R.
22. Aleksander Chomont 2011
23. Kinga Wawruszczak P.R.
24. Pola Piotrowska P.R.
25. Jan Pokrywiecki 2010
26. Katarzyna Tokarzewska P.R.
27. Róża Popławska P.R.
28. Hanna Cabaj P.R.
29. Nikola Juzyszyn P.R.
30. Zuzanna Szczepaniak P.R.
31. Dawid Wolański 2010
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.

 

 

TURNUS II (2009, 2008, 2007) 

data: 14-21 lipiec 2020

L.P. IMIĘ NAZWISKO GRUPA
1. Jan Popławski 2009
2. Nikodem Całko 2008
3. Mateusz Wojciechowski 2007
4. Maciej Michalczyszyn 2008
5. Kacper Kapinus 2008
6. Piotr Dziechciarz 2007
7. Bartek Rymar 2008
8. Borys Urbański 2008
9. Norbert Kłosowski 2008
10. Jakub Berliński 2004
11. Jarosław Jaz 2007
12. Bartosz Gumienny 2009
13. Jan Krawczuk 2008
14. Marcel Majda 2008
15. Rafał Jędrzejko 2007
16. Oliwier Syroka 2008
17. Marcel Macudziński 2008
18. Cyprian Jędrzejewski 2008
19. Dominik Pluciński 2008
20. Jakub Pluciński 2008
21. Jan Jarema 2008
22. Leon Urbański 2006
23. Filip Słupski 2005
24. Szymon Tylman 2005
25. Michał Gawęcki 2005
26. Jakub Kozłowski 2005
27. Fabian Czepułkowski 2006
28. Stanisław Popławski 2008
29. Marcel Kędzia 2007
30. Nikodem Radziukiewicz 2007
31. Maksymilian Deptuła 2007
32. Kamil Cichoń 2008
33. Michał Marcinkow 2008
34. Maciej Jędrzejewski 2009
35. Bartłomiej Frąckowiak 2005
36. Piotr Stanisławczyk 2008
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.

 

 


 

A tak było w poprzednich latach 🙂