Grupa 2011 i młodsi

 

trenerzy

Benedykt Psiuk

Paweł Łoszczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

treningi

HALA Sportowo-Rehabilitacyjna OSiR (przy Szkole Podstawowej nr.1)

poniedziałek 16.10 – 17:10

środa 16.10 – 17.10

 

lista_zawodnikow

Grupa 2011 i młodsi

  • Andrzejewski Wiktor
  • Badora Małgorzata
  • Barylak Arkadiusz
  • Biała Laura
  • Biały Lucjan
  • Bubak Denis
  • Chloupek Mateusz
  • Chomont Aleksander
  • Dobrowolski Oliwier
  • Feldgebel Olaf
  • Garbowicz Maksymilian
  • Jeliński Adam
  • Kaczmarek Oliwier
  • Kosadko Szymon
  • Kula Antoni
  • Malec Antoni
  • Moskalik Dawid
  • Nizio Brajan
  • Nizio Leonard
  • Psiuk Maksymilian
  • Sałaciak Aleksander
  • Sawicki Wojciech
  • Skrobisz Michał
  • Słowiński Wiktor
  • Stankiewicz Wojciech
  • Stocki Stanisław
  • Stryjewski Wiktor
  • Suski Michał
  • Tołoczko Jakub
  • Tracz Amadeusz
  • Twardowski Wiktor
  • Twardy Szymon
  • Wójcik Wiktor

 

 

 

 

 

 

 

 

Uśmiechnięte SKRZATY wraz ze swoimi Trenerami podczas halowego turnieju ligowego – Dębno 08.10.2017 – HALA SP1

 

SKRZATY w pełni szczęścia – po zakończeniu domowego turnieju ligowego

 

rozgrywki

Grupa 2011 i młodsi – występuje w sezonie rozgrywkowym 2017/2018 w kategorii SKRZAT.

Skrzat rywalizował w jednej grupie, gdzie zespoły były wystawianie przed turniejem na podstawie frekwencji dzieci (tak, aby grania było jak najwięcej).Najmłodsi adepci piłki nożnej świetnie bawili się podczas turniejów ligowych – warto nadmienić, że nasze SKRZATY całkowicie pozamiatały rozgrywki pod względem frekwencji – podczas gdy przeciwne drużyny miały po 6-8 zawodników, nasze Skrzaty zjawiały się na turniejach zawsze w liczbie około 25 (!). Czapki z głów dla Trenerów i Rodziców, że tak wspaniale wystartowały rozgrywki dla namłodszych – w większości przypadków pierwsze turnieje w życiu tych dzieci :). Widać, że frekwencja z treningów wspaniale przekłada się na turnieje. W tym wieku najważniejsze jest zarazić pasją do sportu tych najmłodszych – i to wspaniale, jak widać realizują trenerzy oraz rodzice tej grupy. BRAWO ZESPOŁ, brawo drużyna – TRZYMAJMY ten poziom 🙂

Poniżej terminarz turniejów jakie rozegrały SKRZATY podczas rundy jesiennej:

kolejkadata (godz.)GOSPODARZMIEJSCE
1. kolejka17.09.2017 (11:00)UKS DĘBNO IORLIK ul. Zachodnia w Dębnie
2. kolejka24.09..2017 (10:00)F.A. MyślibórzOrlik przy Stadionie w Myśliborzu
3. kolejka01.10.2017 (10:00)Osadnik MyślibórzOrlik przy Stadionie w Myśliborzu
4. kolejka08.10.2017 (11:00)UKS DĘBNO IIHALA SP-1 w Dębnie
5. kolejka15.10.2017 (11:00)Dobrawa MieszkowiceHALA SP-1 w Dębnie