UKS Dębno rozpoczął współpracę z klubem ze Strausberga

W dniu 19 sierpnia 2016 roku zainicjowano współpracę w zakresie rozwoju piłki nożnej między przedstawicielami klubów sportowych z Dębna i Strausberga. W spotkaniu wziął udział prezes UKS Dębno pan Tomasz Pluciński oraz przedstawiciel i równocześnie trener Fussballclub Strausberg e.v pani Sue Domienik.

IMG_3140Wizyta odbyła się w urzędzie w Strausbergu w obecności pani Ilony Becker oraz Wojciecha Czepułkowskiego. Podczas spotkania omówiono funkcjonowanie obu instytucji, realizację celów statutowych oraz założenia do pracy z dziećmi, trenującymi piłkę nożną w nowym sezonie w klubach. Spotkanie podsumowano wizją możliwości budowania mostów pomiędzy naszymi miastami partnerskimi. Obecnie ustalane są terminy odwiedzin oraz wspólnych meczy po obu stronach Odry.

UKS Dębno