Trenerzy i ich grupy treningowe w sezonie 2022/2023

😁❤💛⚽ Kochani Zawodnicy UKS DĘBNO oraz MKS DĄB DĘBNO mamy nadzieję, że tak jak my, stęskniliście się już za wspólnie spędzonym czasem – od 1️⃣ sierpnia, czyli już od najbliższego poniedziałku, wracamy do treningów piłki nożnej ⚽😁💛❤
🏟⚽️ Trenerzy już przygotowują dla Was treningi, które wpłyną na Wasz rozwój sportowy, ale także poznawczy, społeczny i emocjonalny 🔝 ⚽️ Zachęcamy do zapoznania się z informacją, jaki trener przyporządkowany jest do Waszej drużyny ⚽️
Dobierając trenerów do grup wiekowych, kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem naszych zawodników, jednak dążąc do rozwoju akademii, zwracaliśmy również uwagę na:
➡️ spełnienie wysokich standardów, które są związane z posiadaniem przez klub Złotej Odznaki nadanej przez PZPN Łączy nas piłka
➡️ dobór właściwych trenerów do grup treningowych
➡️ rozwój trenerów, a także ich dyspozycyjność
➡️ opracowanie harmonogramu treningów, który z uwagi na Was, dostosowaliśmy tak, by był niezmienny przez cały rok szkolny (także w związku z przejściem młodszych grup wiekowych na halę w okresie jesienno-zimowym)
➡️dostosowanie umiejętności sportowych zawodników w taki sposób, by zagwarantować jak najlepszy rozwój i wysoką jakość zajęć
🔜📅 Dziś pojawi się również harmonogram treningów
❤️💛 UKS DĘBNO 💛❤️ RADOŚĆ ZABAWA DRUŻYNA PRZYJAŹŃ ❤️💛