Podium dla ABC Futbolu Dębno na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej we Wrocławiu

20160708_201003W dniach 8 – 10 lipca 2016 r. odbył się turniej piłkarski  Wrocław Trophy, w którym uczestniczyło 200 drużyn z 15 krajów (Polska, Albania, Łotwa, Litwa, Estonia, Anglia, Irlandia Pn. , Bułgaria, Czechy, Czarnogóra, Francja, Niemcy, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Węgry) w kategoriach od U – 8 do U – 19. W tym turnieju po raz ostatni jako ABC Futbolu Dębno reprezentowały dwa zespoły w kategorii  U – 11 i U – 12.

Sukces odniósł zespół U – 12. Po bardzo dobrych meczach w grupie i w finałach zajęliśmy 3 miejsce!!! Przegraliśmy jeden mecz ze zwycięzcą turnieju Kotwicą Kołobrzeg.  W tej kategorii wiekowej rywalizowało 28 zespołów. Drugi zespół wśród 26 drużyn zajął 15 miejsce, które jest adekwatne do możliwości  tej drużyny.

U – 12 reprezentowali: Wiśniewski Hubert, Tarasiński Michał, Berliński Jakub, Binkiewicz Michał, Rozalik Oliwier, Głodek Jakub, Rawski Wojciech, Wilman Mateusz, Tylkowski Gabriel, Żywicki Filip, Czerniejewski Kacper, Czerniachowicz Mikołaj, Sidniew Aleks, Windysz Karol.

U – 11 reprezentowali: Wyka Filip, Chawawko Kacper, Berliński Bartosz, Frąckowiak Bartłomiej, Tylman Szymon, Pruczkowski Adam, Skrobisz Seweryn, Nycz Wiktor, Kozłowski Jakub, Gazdyszyn Filip, Andrzejewski Maksymilian.

Oba zespoły pod opieką trenera Marka Rawskiego.

USER COMMENTS

Podczas turnieju kibicowali nam rodzice, którzy w dużej grupie przyjechali do Wrocławia.