KONIEC rundy jesienniej sezonu 2019/2020 – podsumowanie

Zapraszamy na sportowe podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Zobacz co działo się w rozgrywkach ZZPN począwszy od najstarszych – TRAMPKARZY, a kończąc na najmłodszych SKRZATACH.

 

 W okresie wrzesień – październik toczyła się runda jesienna rozgrywek piłkarskich w ramach ZZPN (Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej), do którego przynależy UKS Dębno. Łącznie około 50: MECZÓW, TURNIEJÓW, SPARINGÓW rozegrali nasi podopieczni w kategoriach od SKRZATA do TRAMPKARZA. Prezentujemy Państwu oraz samym zawodnikom, którzy w większości korzystają dziś z mediów i internetu do przeglądu rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
 

 

Rozpoczynamy od najstarszych Trampkarzy, którzy ukończyli rundę w fotelu lidera. Chłopcy rozegrali 6 spotkań: wszystkie zwyciężając. Pozostały jeszcze dwa mecze, których już w tym roku nie uda się rozegrać (pora roku i związany z nią stan boisk) – mamy nadzieję, że zagramy te mecze w przyszłym roku (zaległe mecze wyjazdowe z Odrą Chojną i Iskrą Banie) W tym roku niestety mało drużyn z okręgu bierze udział w lidze TRAMPKARZY – ucierpiał na tym poziom oraz atrakcyjność rozgrywek. Mimo wszystko duże brawa dla całej ekipy za zachowanie koncentracji i odpowiedniego podejścia do końca rundy jesiennej. Przed drużyną grudniowy okres regeneracyjny (roztrenowanie) i od stycznia ciężka praca i seria sparingów, aby dobrze wejść w nową rundę wiosenną. Bardzo mocno cieszy frekwencja i zaangażowanie chłopców. Podejście do treningowych obowiązków, jak i sam trening jest na wysokim poziomie – ekipa wie, że ciężka praca procentuje co z resztą przekłada się na grę w meczach mistrzowskich. 🙂 Imponuje też frekwencja, która na każdym Treningu jest na mocno zadowalającym poziomie, a należy tutaj nadmienić, że chłopcy trenują wszystkie jednostki na dworze. BRAWO !

 

Pierwsza 11-stka Trampkarzy z domowego meczu ze Stalą Lipiany (6:4)

Wyjściowy skład Trampkarzy z domowego meczu z Iskrą Banie (18:0)

Tabela Trampkarzy po rundzie jesiennejW obecnym sezonie terenowa liga młodzika to zawodnicy urodzeni w roku 2007-2008. Dla zawodników z r.2007 jest to drugi, ostatni sezon w młodziku, natomiast dla r.2008 jest to nowość – większe boisko, gra w polu aż 9 zawodników czy wydłużony czas gry. Mimo tego drużyna walczyła zawsze dzielnie, ucząc się powoli gry w tym systemie. Cieszy na pewno frekwencja, która w tej grupie łącznie wynosi ponad 30 osób(zawodniczek i zawodników) – jest to na pewno świetny prognostyk dla Trenerów, jak i samych zainteresowanych, aby stale podnosić swoje umiejętności. Przed ekipą młodzika okres zimowy na szlifowanie umiejętności i nauka gry w nowym systemie. Podejście trenujących i Trenerów pokazuje jednak, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a wspaniała atmosfera w tej ekipie jest podsumowaniem dobrze funkcjonującej grupy 🙂 Podobnie jak w Trampkarzu – ekipa trenuje cały rok na powietrzu i warunki atmosferyczne są różne. Mimo to drużyna mobilizuje się i stawia się na każdych zajęciach w imponującej frekwencji – TAK TRZYMAĆ!

Tabela Młodzika (2007-2008) po rundzie jesiennej

 

Drużyna Młodzika terenowego (2007-2008) po jednym z domowych meczów ligowych ZZPN

wyjściowa 9-tka młodzika terenowego przed meczem z Czciborem Cedynia

W okresie zimy zespoły MŁODZIKA rozegrają kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2020” na który serdecznie zapraszamy:
 • 01.marzec 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2007

 

W obecnym sezonie w wojewódzkiej lidze młodzika młodszego mogą wziąć udział zawodnicy urodzeni w roku 2008. Oczywiście jest to również premierowy sezon dla zawodników r.2008 w tej kategorii wiekowej – większe boisko, gra w polu aż 9 zawodników czy wydłużony czas gry. Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, bez obaw i presji debiutując na szczeblu wojewódzkim, gdzie poziom był zdecydowanie wyższy, aniżeli na szczeblu okręgowym. Oczywiście przytrafiły się mecze gdzie zabrakło koncentracji (UKS-Pogoń II 3:3) czy zremisowany mecz (Energetyk Gryfino – UKS 1:1), ale patrząc ze szkoleniowego punktu widzenia – solidna runda w wykonaniu naszych chłopców. Przed nami okres listopad-grudzień, podczas którego zagramy jeszcze jakieś mecze kontrolne(m.in. trójmecz sparingowy 23.11 w Gorzowie pomiędzy Stilonem, Cariną Gubin i UKS Dębno) oraz wprowadzimy luźniejszy okres roztrenowania przedświątecznego. Przed nami sporo pracy nad wieloma aspektami gry na większym boisku. Frekwencja na zajęciach w tej grupie sprawia jednak, że optymizm przed kolejnym okresem gier jest na odpowiednim poziomie.

Drużyna Młodzika Młodszego przed jednym z wyjazdowych meczów

wyjściowa 9-tka przed meczem z FASE Szczecin

W okresie zimy zespół MŁODZIKA wojewódzkiego rozegra kilka sparingów oraz turniejów: w tym domowy turniej”DĘBNO CUP 2020″, na który serdecznie zapraszamy
 • 29.luty 2020, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2008

 


 

UKS Dębno i grupa ORLIK STARSZY w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.W tej kategorii wiekowej odbyły się 4 turnieje ligowe. W każdym udział wzięły 2 drużyny UKS Dębno –  obie bardzo dobrze się spisały. ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • Osadnik Myślibórz
 • Iskra Banie
 • Czcibor Cedynia

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN anulował wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – celem ma być rozwój sportowy i piłkarski bez zbędnych nacisków na wynik szkoleniowców czy rodziców 🙂

Gospodarze jesiennych turniejów ORLIKA STARSZEGO wraz z dokładnymi terminami

 

Dwie druzyny r.2009 podczas turnieju ligowego w Baniach (11.10.2019)

 

Gr.2009 podczas wyjazdowego turnieju ligowego w Myśliborzu wraz z Trenerami(Piotrem i Benedyktem)

 

W okresie zimy zespół ORLIKA STARSZEGO (r.2009) rozegra kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2020” na który serdecznie zapraszamy:
 • 23.luty 2020, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2009

 

 

UKS Dębno i podobna sytuacja w ORLIKU MŁODSZYM rocznik 2010 w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyły się 4 turnieje ligowe. W każdym udział wzięły 2 drużyny UKS Dębno –  obie bardzo dobrze się spisały. ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • Osadnik Myślibórz
 • Morzycko Moryń

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN anulował wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – celem ma być rozwój sportowy i piłkarski bez zbędnych nacisków na wynik szkoleniowców czy rodziców 🙂

Gospodarze jesiennych turniejów ORLIKA MŁODSZEGO wraz z dokładnymi terminami

Drużyna 2010 wraz z Trenerami Benedyktem oraz Ivanem

W okresie zimy zespół ORLIKA MŁODSZEGO (r.2010) rozegra kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2020” na który serdecznie zapraszamy:
 • 02.luty 2020, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2010

 

 

 

UKS Dębno i nie inaczej było w kat. ŻAK rocznik 2011/12 w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyło się 5 turniejów ligowych. W każdym udział wzięły 3 drużyny UKS Dębno (dwie r.2011, oraz jedna 2012)  –  wszystkie bardzo dobrze się bawiły. Było wiele radości ze strzelonych bramek, zespołowe akcje i najważniejsze – uśmiech na twarzach podczas wszystkich turniejów. Były to najliczniejsze turnieje pod kątem drużyn i zawodników spośród wszystkich kategorii wiekowych. ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • UKS Dębno III
 • Osadnik Myślibórz
 • Morzycko Moryń
 • Dobrawa Mieszkowice
 • Pomorzanin Cychry

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN anulował wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – celem ma być rozwój sportowy i piłkarski bez zbędnych nacisków na wynik szkoleniowców czy rodziców 🙂

Gospodarze jesiennych turniejów ORLIKA MŁODSZEGO wraz z dokładnymi terminami. Zaległy turniej w Cychrach odbędzie się na wiosnę

 

 

Drużyny Żaka podczas jednego z domowych turniejów wraz z Trenerami (Benedyktem i Adamem)

 

W okresie zimy zespoły ŻAKA rozegrają kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2020” na który serdecznie zapraszamy:
 • 19.styczeń 2020, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2012
 • 01.luty 2020, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2011

 

 

UKS Dębno (3-4 drużyny)Na koniec w naszym podsumowaniu nasze najmłodsze SKRZATY (rocznik 2013 i młodsi) w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyły się 4 turnieje ligowe. Frekwencja na zajęciach (ponad 30 dzieci) sprawiła, że w każdym udział wzięły 3 drużyny UKS Dębno, a gdy frekwencja pozwalała – nawet 4.! –  wszystkie bardzo dobrze się bawiły. Było wiele radości ze strzelonych bramek, dla niektórych pierwsze turnieje w życiu, a co za tym idzie stres i podekscytowanie oraz najważniejsze – uśmiech nie schodził z twarzy nikomu :). ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 to:

 • Osadnik Myślibórz
 • Dobrawa Mieszkowice
 • Football Academy Myślibórz

 

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN anulował wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – celem ma być rozwój sportowy i piłkarski bez zbędnych nacisków na wynik szkoleniowców czy rodziców 🙂

 

Gospodarze jesiennych turniejów ORLIKA MŁODSZEGO wraz z dokładnymi terminami.

 

Grupa Skrzatów podczas jednego z domowych turniejów

Drużyny SKRZATÓW podczas wyjazdowego turnieju w Myśliborzu

W okresie zimy zespół SKRZATA (r.2013) rozegra kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2020” na który serdecznie zapraszamy:
 • 18.styczeń 2020, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2013

PRZED NAMI ciekawy OKRES ZIMOWY, a od kwietnia runda WIOSENNA rozgrywek ZZPN 🙂

BĄDŹCIE Z NAMI

Z DUMĄ WSPIERAJĄ UKS DĘBNO

Z DUMĄ WSPIERA UKS Dębno