Za nami DĘBNO CUP – lato 2019

Wspólne zdjęcie wszystkich drużyn – DĘBNO CUP lato 2019

  Za nami pierwsza inauguracyjna edycja letniego DĘBNO CUP – 2019. W sobotę 17 sierpnia pięć klubów wzięło udział w turnieju: Pogoń Szczecin, UKS Dębno, Pogoń Barlinek, Stilon Gorzów i Salos Szczecin. Formuła turnieju zakładała, że na konto jednego klubu punkty zbierały dwa zespoły, które rywalizowały w grupie młodzika (r.2008) i orlika (r.2009).

ORGANIZATOR: 

 • Uczniowski Klub Sportowy DĘBNO + GMINA Dębno

SPONSOR GŁÓWNY:

 • PGNiG S.A. (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

NAGRODY:

 • Dla każdego uczestnika: medal
 • Dla każdej drużyny: puchar
 • I. miejsce: 20 piłek NIKE.
 • II. miejsce: 25 toreb NIKE.
 • III. miejsce: 25 worków na buty + bidon

Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Dębno i GMINĘ Dębno, a głównym sponsorem turnieju było: PGNiG (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo). Dużo grania na wspaniałych boiskach, spiker + oprawa muzyczna, wspaniałe nagrody. Pomiędzy meczami każda drużyna zjadła ciepły obiad, tak jak na piłkarzy przystało: pyszne spaghetti oraz mogła dopingować swoich kolegów z drugiej kategorii wiekowej, gdy Ci akurat grali mecz na drugim boisku.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z turniejuhttp://www.uksdebno.pl/?page_id=5305

 

Końcowa klasyfikacja DĘBNO CUP lato 2019:

 1. Akademia STILON Gorzów
 2. Akademia POGOŃ Szczecin
 3. UKS Dębno
 4. ISF POGOŃ Barlinek
 5. SALOS Szczecin

 

Jak zawsze szczęśliwe miny UKS-iaków po turnieju

Spiker Mariusz wraz z Gościem specjalnym turnieju – Pan Olgierd Moskalewicz, kttóry w Polskiej Ekstraklasie rozegrał 339 meczów gdzie zdobył 75 bramek. Reprezentował miedzy innymi Pogoń Szczecin, Arkę Gdynia, Zagłębie Lubin czy Wisłę Kraków grał także w tureckim Diyarbakirspor Kulübü czy cypryjskim AÉL Limassol. Ma ma koncie jeden mecz w pierwszej Reprezentacji Polski.