Za nami DĘBNO CUP – lato 2019

Wspólne zdjęcie wszystkich drużyn – DĘBNO CUP lato 2019

Za nami pierwsza inauguracyjna edycja letniego DĘBNO CUP – 2019. W sobotę 17 sierpnia pięć klubów wzięło udział w turnieju: Pogoń Szczecin, UKS Dębno, Pogoń Barlinek, Stilon Gorzów i Salos Szczecin. Formuła turnieju zakładała, że na konto jednego klubu punkty zbierały dwa zespoły, które rywalizowały w grupie młodzika (r.2008) i orlika (r.2009).

ORGANIZATOR:

• Uczniowski Klub Sportowy DĘBNO + GMINA Dębno

SPONSOR GŁÓWNY:

• PGNiG S.A. (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

NAGRODY:

• Dla każdego uczestnika: medal
  • Dla każdej drużyny: puchar
  • I. miejsce: 20 piłek NIKE.
  • II. miejsce: 25 toreb NIKE.
  • III. miejsce: 25 worków na buty + bidon

Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Dębno i GMINĘ Dębno, a głównym sponsorem turnieju było: PGNiG (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo). Dużo grania na wspaniałych boiskach, spiker + oprawa muzyczna, wspaniałe nagrody. Pomiędzy meczami każda drużyna zjadła ciepły obiad, tak jak na piłkarzy przystało: pyszne spaghetti oraz mogła dopingować swoich kolegów z drugiej kategorii wiekowej, gdy Ci akurat grali mecz na drugim boisku.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z turniejuhttp://www.uksdebno.pl/?page_id=5305

Końcowa klasyfikacja DĘBNO CUP lato 2019:

1. Akademia STILON Gorzów
  2. Akademia POGOŃ Szczecin
  3. UKS Dębno
  4. ISF POGOŃ Barlinek
  5. SALOS Szczecin

Jak zawsze szczęśliwe miny UKS-iaków po turnieju

Spiker Mariusz wraz z Gościem specjalnym turnieju – Pan Olgierd Moskalewicz, kttóry w Polskiej Ekstraklasie rozegrał 339 meczów gdzie zdobył 75 bramek. Reprezentował miedzy innymi Pogoń Szczecin, Arkę Gdynia, Zagłębie Lubin czy Wisłę Kraków grał także w tureckim Diyarbakirspor Kulübü czy cypryjskim AÉL Limassol. Ma ma koncie jeden mecz w pierwszej Reprezentacji Polski.