Zawodnicy UKS Dębno na turnieju w Pyrzycach

image2W niedzielę, 12 czerwca dwa zespoły UKS Dębno wzięły udział w turnieju piłki nożnej rocznik 2007, organizowanym przez Akademię Piłkarską Sokół Pyrzyce. Po rozegraniu wszystkich meczów udało się zająć 6 i 9 miejsce.

Turniej odbywał się w dwóch grupach po 5 zespołów w każdej. Mecz trwał 12 minut. Każda grupa rozgrywała mecze na swoim boisku – dwa boiska równolegle.

UKS Dębno wystawił dwie drużyny: UKS Dębno I (rocznik 2007) i UKS Dębno II (rocznik 2008).

GRUPA  A:

• ALL SPORT Pełczyce
  • GAVIA Choszczno
  • Akademia Piłkarska SOKÓŁ PYRZYCE I
  • UKS DĘBNO I
  • ENERGETYK GRYFINO II

GRUPA B:

• SAMSON SZCZECIN
  • ENERGETYK GRYFINO I
  • Akademia Piłkarska SOKÓŁ PYRZYCE II
  • UKS DĘBNO II
  • ISF BARLINEK

Po fazie grupowej, która rozegrana została systemem „każdy z każdym” dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do półfinałów. Pozostałe zespoły grały mecze o poszczególne miejsca końcowe w turnieju tj.9, 7, 5. Oto wyniki:

MECZ o  9. miejsce: UKS Dębno I – AP SOKÓŁ Pyrzyce  II                    1:0
MECZ o 7. miejsce: ENERGETYK II Gryfino – SAMSON Szczecin        0:2
MECZ o 5 miejsce: GAVIA Choszczno – UKS Dębno II                            2:0

PÓŁFINAŁ: ALL SPORT Pełczyce – ISF Barlinek                                      1:0
PÓŁFINAŁ: ENERGETYK Gryfino I – AP SOKÓŁ Pyrzyce I                   0:1

MECZ  o 3. miejsce: ENERGETYK Gryfino I – ISF Barlinek                    1:3

FINAŁ: ALL SPORT Pełczyce – AP SOKÓŁ Pyrzyce I                                0:0     rzuty karne ((1:3))

Trzeba przyznać, że bardzo dobrze spisali się zawodnicy rocznika 2008, bowiem musieli zmierzyć się ze starszymi kolegami. 6 miejsce, które wywalczyli jest dużym osiągnięciem. Chłopcy z rocznika 2007 zajęli 9 miejsce.

image1

Zespół UKS Dębno I (rocznik 2007) reprezentowali: Marcel Kędzia, Filip Cholewiński, Igor Słowiński, Jan Maciejewski, Marcel Olejniczak, Nikodem Radzikiewicz, Maks Deptuła.

W UKS Dębno II (rocznik 2008) zagrali: Jakub Pluciński, Dominik Pluciński, Cyprian Jędrzejewski, Oliwier Syroka, Kacper Kapinus, Jan Krawczyk, Nikodem Całko, Piotr Stanisławczyk, Jakub Jaszczuk, Marcel Macudziński.

Trener: Dariusz Matwijów.