„DĘBNO CUP 2019” zagrały pierwsze dwa roczniki

Ruszyła III edycja turnieju „DĘBNO CUP 2019”. W sobotę 12 stycznia grał rocznik 2012, a w niedzielę 12 stycznia rocznik 2010. Najważniejszym założeniem turnieju w dwóch najmłodszych kategoriach wiekowych była gra bez wyników i miejsc końcowych. Zespoły zmierzyły się każdy z każdym. Było dużo grania bez presji na wynik – dzieci dzięki temu nie bały się podejmować ryzykownych decyzji na boisku w obawie o stratę bramki przez swój zespół. Turniej obfitował dzięki temu w wiele bramek, a co za tym idzie w ogrom radości. Wspaniałą atmosferę dodatkowo podkręcał licencjonowany SPIKER – Pan Mariusz Gazda, który w tym roku poprowadzi całą edycję „Dębno CUP 2019”. Trzeba też wyróżnić rodziców grup 2012 oraz 2011, którzy wzorowo podeszli do turnieju od strony organizacyjnej i przygotowali pyszne wypieki, którymi wszystkie dzieci i kibice mogli częstować się podczas turnieju. Ogromne brawa!

Na koniec każdego turnieju nagrody wręczyli:

  • W sobotę na turnieju r.2012: Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Dębna PAN Władysław Sokalski orazPan Jakub Świderski właściciel firmy stolarskiej „ŚWIDER”, która wchodzi w skład „Business CLUB UKS Dębno”.
  • W niedzielę zaś na turnieju r.2011 nagrody wręczyli: ponownie Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Dębna PAN Władysław Sokalski oraz Panowie Marcin Cygan i Grzegorz Cichoń – właściciele firmy „BALSA”, która wchodzi w skład „Business CLUB UKS Dębno”.

 

A nagrodę w tym roku otrzymał każdy uczestnik turnieju! Były to: worek na buty i bidon sygnowane logiem”Dębno CUP 2019″ + słodycze oraz statuetka STAR WARS. Przypominamy, że organizatorem III edycji turnieju jest GMINA DĘBNO oraz Uczniowski Klub Sportowy DĘBNO.

 

 


SOBOTA (r.2012):

 


NIEDZIELA  (r.2011):

 

 

 

 


A już w najbliższą NIEDZIELĘ 20 stycznia zapraszamy na kolejny turniej „DĘBNO CUP 2019”,  zagramy:

  • 20 styczeń o godz. 10:00 (HALA OSiR) – rocznik 2010

    ! NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ !