KONIEC rundy jesienniej sezonu 2018/2019 – podsumowanie

Zapraszamy na sportowe podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Zobacz co działo się w rozgrywkach ZZPN począwszy od najmłodszych SKRZATÓW, a kończąc na TRAMPKARZACH.

 

 

 

 


GRUPA TRAMPKARZ (2004-2005)

Trampkarze rozegrali solidną rundę, plasując się na 2. miejscu w tabeli gr.5. Chłopcy rozegrali 11 spotkań: 10 zwyciężając i ulegając tylko w jednym liderowi rozgrywek: Stali Lipiany (0:3). Duże brawa dla całej ekipy trampkarza. Przed drużyną grudniowy okres regeneracyjny (roztrenowanie) i od stycznia ciężka praca i seria sparingów, aby dobrze wejść w nowy sezon i powalczyć o zwycięstwo w lidze. Bardzo mocno cieszy frekwencja i zaangażowanie chłopców. Podejście do treningowych obowiązków, jak i sam trening jest na wysokim poziomie – ekipa wie, że ciężka praca procentuje co z resztą przekłada się na grę w meczach mistrzowskich. Oczywiście jest jeszcze wiele mankamentów do poprawy, ale Trenerzy Marcin i Paweł są zgodni – drużyna idzie w dobrym kierunku! 🙂

 

Drużyna TRAMPKARZA po zwycięskim meczu derbowym: Osadnik Myślibórz – UKS Dębno (1:3), 15-09-2018


 

 

 

 

GRUPA MŁODZIK  (2006-2007)

Młodzik gr.5 – ZZPN’

W obecnym sezonie UKS Dębno, podobnie jak w poprzednim desygnował do gry w Młodziku 2 zespoły – Młodzik UKS I Dębno, aby spróbował powalczyć w rozgrywkach o punkty oraz Młodzik UKS II Dębno, który ma w tym sezonie się ograć, nie zważając na wynik końcowy czy dorobek punktowy. Jest to nowość dla drużyny II – większe boisko, gra w polu aż 9 zawodników czy wydłużony czas gry. Mimo tego drużyna walczyła zawsze dzielnie, ucząc się powoli gry w tym systemie. Cieszy na pewno frekwencja, która łącznie wynosi ponad 30 osób(zawodniczek i zawodników) – jest to na pewno świetny prognostyk dla Trenerów, jak i samych zainteresowanych, aby stale podnosić swoje umiejętności. Przed ekipą młodzika okres zimowy na szlifowanie umiejętności i nauka gry w nowym systemie. Podejście trenujących i Trenerów pokazuje jednak, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Młodzik UKS I Dębno

Młodzik UKS II Dębno

W okresie zimy zespoły MŁODZIKA rozegrają kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2019” na który serdecznie zapraszamy:
 • 16.luty 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2007
 • 17.luty 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2006

 

 

 

 

GRUPA ORLIK STARSZY (2008)

GRUPA ORLIK STARSZY w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyło się 5 turniejów ligowych. W każdym udział wzięły 2 drużyny UKS Dębno –  obie bardzo dobrze się spisały. ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • Osadnik Myślibórz
 • Football Acadamy Myślibórz
 • Czcibor Cedynia

Gospodarze jesiennych turniejów ORLIKA STARSZEGO wraz z dokładnymi terminami

 

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

dwie druzyny r.2008 w Myśliborzu podczas turnieju ORLIKA STARSZEGO – 22.09.2018

W okresie zimy zespół ORLIKA STARSZEGO (r.2008) rozegra kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2019” na który serdecznie zapraszamy:
 • 27.styczeń 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2008

 

 

 

GRUPA ORLIK MŁODSZY (2009)

Podobna sytuacja w ORLIKU MŁODSZYM rocznik 2009 w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyło się 5 turniejów ligowych. W każdym udział wzięły 2 drużyny UKS Dębno –  obie bardzo dobrze się spisały. ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • Osadnik Myślibórz
 • Football Acadamy Myślibórz

Gospodarze jesiennych turniejów ORLIKA MŁODSZEGO wraz z dokładnymi terminami

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

Obie drużyny r.2009 również wspaniale zaprezentowały się podczas ligowych zmagań. Widać, że drużyna cały czas robi postęp i ciężko pracuje na treningach.

 

ORLIK MŁODSZY 2009 – obie drużyny przed rozpoczęciem turnieju – 29.09.2018

W okresie zimy zespół ORLIKA MŁODSZEGO (r.2009) rozegra kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2019” na który serdecznie zapraszamy:
 • 26.styczeń 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2009

 

 

 

 

ŻAK (2010-2011)

Nie inaczej było w kat. ŻAK rocznik 2010 w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyło się 3 turnieje ligowe. W każdym udział wzięły 2 drużyny UKS Dębno, a gdy frekwencja pozwalała – nawet 3.! –  wszystkie bardzo dobrze się bawiły. Było wiele radości ze strzelonych bramek, zespołowe akcje i najważniejsze – uśmiech na twarzach podczas wszystkich turniejów. ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • Osadnik Myślibórz I
 • Osadnik Myślibórz II
 • Dobrawa Mieszkowice
 • Football Academy Myślibórz

Gospodarze jesiennych turniejów ŻAKA wraz z dokładnymi terminami. Turnieje w Mieszkowicach i Cychrach odbędą się na wiosnę

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

 

Jedna z drużyn ZAKA – 2010

SKRZAT, ŻAK i ORLIK STARSZY na rozgrywkach w Myśliborzu

 

W związku z tym, że w lidze ŻAKA (2010/2011) gra rocznik 2010, rocznik 2011 rozegra turnieje towarzyskie. Pierwszy odbył się już 18-11-2018r. o godz 10:00 w hali OSiR w Dębnie. W roli gospodarza UKS Dębno. Turniej odbył się oczywiście wg. Unifikacji ZZPN (bez wyników), na dwóch równoległych boiskach,a więc było dużo grania i mało przestojów – stawiamy na intensywność. ZESPOŁY, które wzięły udział w turnieju towarzyskim r.2011 to:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • UKS Dębno III
 • Osadnik Myślibórz
 • F.A. Myślibórz
 • Celuloza Kostrzyn
 • UKS „4” Kostrzyn

Turniej Towarzyski r.2011 – 18-11-2018

Kolejny turniej odbędzie się najpewniej w styczniu w Kostrzynie (gospodarzem wspólnie: UKS „4” i Celuloza), a następnie w Lipianach (gospodarzem wspólnie: F.A. i Osadnik z Myśliborza).

 

W okresie zimy zespoły ŻAKA rozegrają kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2019” na który serdecznie zapraszamy:
 • 13.styczeń 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2011
 • 20.styczeń 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2010

 

 

 

SKRZAT (2012 i młodsi) 

Na koniec w naszym podsumowaniu nasze najmłodsze SKRZATY (rocznik 2012 i młodsi) w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”.Odbyły się 4 turnieje ligowe. Frekwencja na zajęciach (ponad 30 dzieci) sprawiła, że w każdym udział wzięły 3 drużyny UKS Dębno, a gdy frekwencja pozwalała – nawet 4.! –  wszystkie bardzo dobrze się bawiły. Było wiele radości ze strzelonych bramek, dla niektórych pierwsze turnieje w życiu, a co za tym idzie stres i podekscytowanie oraz najważniejsze – uśmiech nie schodził z twarzy nikomu :). ZESPOŁY, które wzięły udział w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 to:

 • UKS Dębno (3-4 drużyny)
 • Osadnik Myślibórz
 • Dobrawa Mieszkowice
 • Football Academy Myślibórz

 

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

Gospodarze jesiennych turniejów SKRZATÓW wraz z dokładnymi terminami

 

Najmłodsze SKRZATY – Grupa 2012 i młodsi

W okresie zimy zespół SKRZATA (r.2012) rozegra kilka turniejów halowych w tym m.in. domowy turniej „DĘBNO CUP 2019” na który serdecznie zapraszamy:
 • 12.styczeń 2019, hala OSiR godz. 10:00 – „DĘBNO CUP” – r.2012

PRZED NAMI ciekawy OKRES ZIMOWY, a od kwietnia runda WIOSENNA rozgrywek ZZPN 🙂
BĄDŹCIE Z NAMI

Z DUMĄ WSPIERAJĄ UKS DĘBNO