„Pierwsza Piłka” podsumowanie III kolejki rozgrywek – 29-30 września

„Pierwsza piłka” podsumowanie III kolejki rozgrywek 29-30 wrzesień

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

Prezentujemy sportowe wydarzenia z weekendu: 29-30 wrzesień

 

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2004-2005) 

poniedziałek 01 październik, godz. 17:45 w Moryniu

MECZ: Morzycko Moryń  –  UKS Dębno           3 : 8

Czwarta kolejka TRAMPKARZA – naszej najstarszej grupy. Niech wynik nie zmyli, jeśli chodzi o poziom i intensywność spotkania. Chłopcy z Morynia postawili ciężkie warunki i stworzyli na prawdę kilka fajnych akcji. Pogoda tego dnia nie była łaskawa – deszcz i niska temperatura zmusiły oba zespoły do dokładniejszej, szybszej gry. Nasza drużyna zaprezentowała w tym meczu wysoki poziom, ale nie ustrzegła się błędów – nad którymi Trenerzy w dalszym ciągu będą pracować. Brawa za 3.punkty, ale nie jest to w tym wszystkim najważniejsze. Jest jeszcze sporo mankamentów do poprawy. Najważniejsze jednak, że chłopcy chcą ciężko pracować i w grupie ponad 20 stawiają się na każdym treningu niezależnie o warunków czy pory 🙂 . Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które tym razem odbędzie się u Siebie.

Kolejne spotkanie: UKS Dębno – ODRA Chojna – czwartek (04.października) godz. 19:00 (boisko Daszyńskiego) !
Serdecznie zapraszamy na V kolejkę LIGI TRAMPKARZA. 💪

Trampkarz gr.5: Morzycko Moryń – UKS DĘBNO, 01.10.2018 godz 17:45


 

 

GRUPA MŁODZIK  (2006-2007) 

sobota 29 wrzesień, godz. 10:30 w Barlinku

MECZ: ISF Barlinek  –  UKS Dębno II            10 : 0

W sobotni poranek graliśmy z murowanym faworytem do zwycięstwa w lidze Młodzika – ISF Barlinek. Przeciwnik nie pozostawił złudzeń i dał naszej drużynie lekcję futbolu. Mimo takiego wyniku nasz zespół stworzył kilka na prawdę ładnych akcji. Zabrakło najważniejszego – wykończenia, aby wynik wyglądał troszkę bardziej ”okazale”. Najważniejsze jednak jest to, że zespół cały czas trenuje ciężko i determinacja w nim jest na poziomie mistrzowskim – tak TRZYMAĆ MŁODZIK 🙂

 

UKS Debno II podczas meczu młodzika przeciwko ISF Barlinek – 29.09.2018, godz. 10:30

 

niedziela 30 wrzesień, godz. 12:00 w Dębnie

MECZ: UKS Dębno I  –  KŁOS Pełczyce            6 : 0

Niedziela, piękna pogoda i mecz ligowy o punkty. Pierwsza drużyna rozkręca się z meczu na mecz i pokazała to z Pełczycami. Dużo składnych akcji, strzałów na bramkę czy celnych podań utwierdza Trenerów, że plan szkoleniowy realizowany jest sumiennie. Warto podkreślić, że wspaniałe zawody zagrały nasze 3 zawodniczki, które należą do drużyny: Ewa Kozłowska, Asia Cichoń i Daria Czarnak – wielkie brawa 

UKS Dębno I – Kłos Pełczyce. 30.09.2018, godz 12:00

 

Kolejne spotkania :

UKS Dębno I – ISF Barlinek – niedziela (07.października) godz. 11:00 (boisko Daszyńskiego) !
Serdecznie zapraszamy na zmagania w LIDZE MŁODZIKÓW. 💪

UKS Dębno II – STAL Lipiany – niedziela (07.października) godz. 13:00 (boisko Daszyńskiego) !
Serdecznie zapraszamy na zmagania w LIDZE MŁODZIKÓW. 💪

 


 

 

GRUPA ORLIK STARSZY (2008) 

III kolejka w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”. 29 września o godz 10:00 na boisku Daszyńskiego w Dębnie odbył się kolejny turniej w kategorii wiekowej ORLIK starszy rocznik 2008. Gospodarzem turnieju drużyna UKS Dębno I. Drużyny które tego dnia wzięły udział:

  • UKS Dębno I
  • UKS Dębno II
  • Osadnik Myślibórz
  • Football Acadamy Myślibórz
  • Czcibor Cedynia

Bardzo dobrze spisały się obie drużyny UKS-u Dębno. Trenerzy byli zadowoleni z gry i realizowania treningowych tematów. Warto dodać, że oba zespoły były tego dnia niepokonane 🙂 tak trzymać

UKS Debno I oraz Czcibor Cedynia przed meczem w ramach turnieju


 

GRUPA ORLIK MŁODSZY (2009) 

Podobna sytuacja w ORLIKU MŁODSZYM rocznik 2009 – III kolejka w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”. 29 września o godz 10:00 na boisku Daszyńskiego w Dębnie odbył się kolejny turniej. Gospodarzem turnieju drużyna UKS Dębno II. Drużyny które tego dnia wzięły udział:

  • UKS Dębno I
  • UKS Dębno II
  • Osadnik Myślibórz
  • Football Acadamy Myślibórz

Obie drużyny r.2009 również wspaniale zaprezentowały się podczas ligowych zmagań. Widać, że drużyna cały czas robi postęp i ciężko pracuje na treningach.

ORLIK MŁODSZY 2009 – obie drużyny przed rozpoczęciem turnieju – 29.09.2018


Niebawem kolejna porcja sportowych emocji 🙂
BĄDŹCIE Z NAMI

 

Z DUMĄ WSPIERAJĄ UKS DĘBNO