UKS Dębno po raz kolejny na Mobilnej AMO

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW
Myślibórz, stadion
wtorek, 26 września – 16:00

Trenerzy naszego klubu oraz wybrani zawodnicy wzięli wczoraj udział w kolejnym szkoleniu organizowanym przez PZPN pod nazwą M.A.M.O.
Wspaniały projekt, który wdraża nowe pomysły w szkoleniu dzieci i młodzieży, oraz daje mocny bodziec do rozwoju dla takiego klubu, jak NASZ UKS 
Pierwsza częśc szkolenia to wykład oraz nabycie materiałów dla trenerów w formie podręczników.
Druga to trening pokazowy na wybranej grupie zawodników. Ostatnią trzecią częścią była gra selekcyjna (2008+2009) oraz (2006+2007) na dwóch boiskach. Trenerzy PZPN chcieli przyjrzeć się wszystkim zawodnikom i skrupulatnie notowali mocne strony każdego z nich .Najlepsi wezmą udział w obozie AMO lub dostać powołanie do reprezentacji województwa.

Nasz klub oddelegował na to wydarzenie:

r.2009
Aleksander Żołubak
Dawid Wróbel
Ksawery Łomiak

r.2008
Nikodem Całko
Cyprian Jędrzejewski

r.2007
Dawid Makrzanowski
Marcel Olejniczak

r.2006
Bartek Berliński
Dominik Głodny

Cieszymy się z inicjatywy jaką jest Mobilna Akademia Młodych Orłów. Przypominamy, że szkolenia odbywają się w naszym powiecie cyklicznie. Cieszy ich cel – monitoring zawodników z mniejszych miejscowości, oraz podnoszenie kwalifikacji Trenerów