„Pierwsza piłka” podsumowanie II kolejki rozgrywek 15-16 wrzesień

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

Prezentujemy sportowe wydarzenia z weekendu: 15-16 wrzesień

 

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2004-2005)

 

środa 12 wrzesień, godz. 19:00

MECZ: UKS Dębno  –  Piast Karsko           13 : 0

Drugi mecz naszej najstarszej grupy. Po wyniku widać, że było to spotkanie z serii tych mniej wymagających. Do przerwy, gdy przeciwnik miał jeszcze sporo sił – wynik ukształtował się na poziomie 3:0. Fajna gra naszego zespołu, dużo podań po ziemii, okazji strzeleckich i składnych akcji. Po przerwie festiwal strzelecki i zaaplikowanie 10 bramek. Na drugą połowę Trenerzy poczynili 7 zmian, aby zawodnicy mogli tego dnia grać w podobnym wymiarze czasowym.

 

niedziela 16 wrzesień, godz. 13:00

MECZ: Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno           1 : 3

III kolejkę zespół grał w Myśliborzu z miejscowym Osadnikiem. Mecz derbowy, tak śmiało można nazwać ten pojedynek. Od początku wyrównane spotkanie, dużo walki i gry w środku pola. Na prowadzenie wychodzimy po wspaniałym uderzeniu z dystansu naszego kapitana Mateusza Wilmana. Gospodarze wyrównują po samobójczej bramce Filipa Słupskiego – dużo przypadku, piłka niefortunnie odbija się od Filipa i zaskoczony Michał Gawęcki bez większych szans na reakcję. Do przerwy 1:1. Po przerwie oba zespoły zmotywowane ruszają do ataku. W 45 minucie faulowany Mateusz Wilman – zamienia karnego na bramkę, wyprowadzając tym samym UKS na prowadzenie. Mecz dalej jest intensywny i otwarty. Gospodarzy „dobija” Michał Binkiewicz po błędzie obrońcy – kiwając bramkarza i ładując piłkę do pustej bramki. Cieszą 3 punkty w meczu takiej rangi, ale i dobra, solidna gra. Był to mecz walki, o czym świadczy kontuzja z drugiej połowy Bartka Frąckowiaka – zwichnięcie rzepki i 2-miesiące przerwy – tak zabrzmiała diagnoza lekarzy. Bartkowi życzymy dużo wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia – CAŁY ZESPÓŁ czeka na BARTKA! 🙂

TRAMPKARZ:   Osadnik Myślibórz – UKS DĘBNO 1 : 3

TABELA trampkarzy:

 

Kolejne spotkanie: UKS Dębno – ODRA Chojna – poniedziałek (24.września) godz. 19:00 (boisko Daszyńskiego) !
Serdecznie zapraszamy na IV kolejkę LIGI TRAMPKARZA.

 

 

GRUPA MŁODZIK (2006-2007)

niedziela 16 wrzesień, godz. 10:00

MECZ: UKS Dębno I  –  Sokół Pyrzyce            3 : 3

Niedzielny poranek, piękna pogoda i mecz 🙂 Mecz bardzo wyrównany, duża liczba sytuacji podbramkowych obu ekip – gdyby wszystko wpadało do bramki – wynik oscylowałby w granicach 10:10. Tego dnia bramkarze jednak stawali na głowie i bronili praktycznie wszystko.
Mecz z Sokołem to super doświadczenie dla naszej drużyny – bo mocny przeciwnik, to dobry przeciwnik, aby podnosić swoje umiejętności. Brawo drużyna

 

MECZ: UKS Dębno II  –  Kłos Pełczyce            2 : 4

Zaraz po pierwszym meczu młodzika, odbył się drugi – dokładnie nasza II drużyna rozpoczęła o godz 12:00. Wyrównane widowisko, 2:2 do przerwy. Po przerwie obie drużyny mocno napierają, ostatecznie jednak drużyna gości wywozi cenne 3 punkty. Naszej drużynie pozostaje dalej mocno pracować na treningach i zbierać cenne doświadczenie z boiskowych zmagań. 🙂


 

 

 

 

GRUPA ORLIK STARSZY (2008) 

w weekend rozgrywkowy 15-16 wrzesień – PAUZA

 

 

 

 

GRUPA ORLIK MŁODSZY (2009) 

Turniej w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”. Sobota 15 wrzesień, godz 9:00 na boisku Daszyńskiego. Drużyny które wzięły udział:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • Osadnik Myślibórz
 • Football Acadamy Myślibórz

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

ORLIK MŁODSZY (2009) podczas domowego turnieju – 15.09.2018 – „PIERWSZA PIŁKA”

 

 

 

 

GRUPA ŻAK (2010) 

Turniej w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”. Sobota 15 wrzesień, godz 11:30 na boisku Daszyńskiego. Drużyny które wzięły udział:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • UKS Dębno III
 • Osadnik Myślibórz I
 • Osadnik Myślibórz II
 • Dobrawa Mieszkowice
 • Football Academy Myślibórz

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

ZAK (2010) podczas domowego turnieju w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA” – 15.09.2018

 

 

 

 

GRUPA SKRZAT (2012 – 2013) 

Turniej w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA”. NIEDZIELA 16 wrzesień, godz 14:00 na boisku Daszyńskiego odbył się wspaniały turniej najmłodszych. Drużyny które wzięły udział:

 • UKS Dębno I
 • UKS Dębno II
 • UKS Dębno III
 • UKS Dębno IV
 • Osadnik Myślibórz I
 • Osadnik Myślibórz II
 • Football Academy Myślibórz

PRZYPOMINAMY: w kategoriach wiekowych od SKRZATA do ORLIKA STARSZEGO ZZPN zniósł wyniki. Turnieje toczą się więc bez presji o wynik – dzieci mają uczyć się grać 🙂

SKRZAT podczas domowego turnieju – 16.09.2018 – „PIERWSZA PIŁKA”