„Pierwsza piłka” podsumowanie I kolejki rozgrywek 08-09 wrzesień

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

Prezentujemy sportowe wydarzenia z weekendu: 08-09 wrzesień

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2004-2005)

 

czwartek 6 wrzesień, godz. 19:00

MECZ: UKS Dębno  –  Stal Lipiany            0 : 3

 

Reprezentacja UKS-u Dębno – tak można określić naszą najstarszą grupę (2004-2005) inaugurowała rozgrywki meczem u Siebie ze stalą Lipiany. Intensywna gra od początku obu drużyn, sytuacje po obu stronach. Niestety na prowadzenie pierwsi wyszli goście – po wysokim ustawieniu naszej defensywy, sam na sam z bramkarzem Filipe Wyką staje napastnik gości i ładnie wykorzystuję tę 100% okazję. Tuż przed przerwą goście podwyższają na 2:0 – rzut wolny z 35 metrów. Po dośrodkowaniu w rejon pola karnego – bramkę zdobywa nie kryty zawodnik gości. Do przerwy 2:0. Warto zaznaczyć, po znakomitym dryblingu pomiędzy trzema zawodnikami – Bogusław Nowaczyk staję oko w oko z bramkarzem – niestety górą dobrze dysponowany tego dnia bramkarz gości.

Po przerwie zespół wychodzi zmotywowany na boisko. Przez duży fragment meczu dominujemy nad przeciwnikiem. Dwie poprzeczki oraz 3 dogodne okazje nie zostają zamienione na bramkę – świetnie w tym dniu dysponowany jest bramkarz gości. Tracimy bramkę na 3:0 po bardzo silnym uderzeniuz dystansu. Do końca meczu 10 min, ta bramka podcina nam troszkę skrzydła i mecz staje się chaotyczny. Goście dotrwali do końca meczu bez utraty gola.

Podsumowując: pierwszy bój Trampkarzy niestety bez punktów. Nie jest to na szczęście najważniejsze. Nadal uczymy się grać na dużym, pełnowymiarowym boisku. Stworzył się świetny kolektyw, a kadra 24 zawodników ciężko pracuje na treningach – stale podnosząc swoje umiejętności. Chłopcy są bardzo ambitni, pokorni i chętni do ciężkiej pracy – to na pewno zaprocentuje w przyszłości. Dziś uznajemy wyższość Lipian, które na pewno w tej lidze będą silnym zespołem.

Kolejne spotkanie: UKS Dębno – PIAST Karsko – środa (12.września) godz. 19:00 (boisko Daszyńskiego) !
Serdecznie zapraszamy na II kolejkę LIGI TRAMPKARZA

 

 

 

GRUPA MŁODZIK (2006-2007)

niedziela 9 wrzesień, godz. 10:00

MECZ: SOKÓŁ Pyrzyce  –  UKS Dębno II            0 : 6

UKS Dębno II inaugurował rozgrywki Młodzika w Pyrzycach. Nie było to łatwe spotkanie, ale zespół pokazał kilka składnych akcji i kolektyw – co jest bardzo ważne pod kątem przyszłości. Jest to na pewno nowość – przejście na większe boisko wymusza więcej biegania oraz szybszego myślenia. Przeciwnik pokazał, że ogranie jest na tym poziomie bardzo ważne. Na szczęście to początki naszej młodzikowej „dwójki”, która musi ciężko trenować, aby stale podnosić swoje umiejętności.

Sokół Pyrzyce – UKS Dębno II, 9 wrzesień, godz 10:00

 

 

niedziela 9 wrzesień, godz. 11:30

MECZ: AP Fair Play Pyrzyce  –  UKS Dębno II            4 : 4

Pierwszy zespól MŁODZIKA: UKS Dębno I inaugurował również w Pyrzycach i grał zaraz po swoich kolegach (UKS Debno II) o godz 11:30. Bardzo wyrównane spotkanie co z resztą widać po wyniku :). Do przerwy prowadzimy 1:4 i chyba zabrakło koncentracji, aby ten wynik dowieźć. Mimo wszystko ogromne brawa – świetny debiut na wyjeździe naszego młodzika. Teraz pozostaje cięzko trenować i podtrzymywać tą passę.

AP Fair Play Pyrzyce – UKS Dębno I, niedziela 9 września, godz 11:30

 

 

 

GRUPA ORLIK starszy (2008)

GRUPA ORLIK młodszy (2009)

GRUPA ŻAK (2010)

GRUPA SKRZAT (2012)

niedziela 9 wrzesień, godz. 10:00 – turniej organizowany przez OSADNIK Myślibórz

W niedzielę 09 września Grupa SKRZAT, ŻAK i ORLIK STARSZY pojechały do Myśliborza. Duża porcja pozytywnego grania i świetna atmosfera.Najważniejsza zmiana w w/w kategoriach wiekowych to BRAK WYNIKÓW ! Z Dzieci została zdjęta presja wyniku i gra była praktycznie bezstresowa. Zachęcamy do zapoznania się z grafiką, która wiele wyjaśnia 🙂

 

harmonogram gier w rundzie JESIENNEJ sezonu 2018/2019 dla najmłodszych grup.

SKRZAT, ŻAK i ORLIK STARSZY na rozgrywkach w Myśliborzu – niedziela 09 wrzesień, godz 10:00