Rocznik 2010 gościł na Memoriale w Barlinku

r.2010 na turnieju w Barlinku – 25 sierpień 2018

 

25 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, odbył się Turniej Pamięci trenera Tomasza Nowickiego oraz Alfreda Pluszczyka. Wzięli w nim udział młodzi piłkarze rocznik 2010 i młodsi. Nasz klub reprezentowała kadra r.2010.

Organizatorami i gospodarzami zawodów byli ISF Pogoń Barlinek oraz CRS Pogoń Barlinek. W turnieju wzięło udział 120 dzieci z 12 drużyn z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego – ISF POGOŃ BARLINEK (I i II), KOTWICA KOŁOBRZEG, POGOŃ SZCZECIN, GAVIA CHOSZCZNO, AP STAL GORZÓW, FA CHEMIK GORZÓW, AP WARTA GORZÓW (I i II), UKS DĘBNO, BSS STARGARD, OSADNIK MYŚLIBÓRZ.

Młodym zawodnikom sędziowali – Seweryn Rolnik, Paweł Czajkowski, Bartek Kubiak oraz sędzia techniczny Michał Wyrwas. Na trzech boiskach, rozegrano 39 meczy po 10 minut każdy. Tej wyjątkowej i zaciekłej, lecz przyjaznej rywalizacji, przyglądali się liczni kibice i rodzice zawodników, którzy entuzjastycznie dopingowali małych piłkarzy. Tutaj liczyła się przede wszystkim doskonała zabawa i nie było zwycięzców i przegranych.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowe medale, dyplomy, piłkę oraz paczkę słodyczy. Medale wręczali – Prezes CRS Pogoń Barlinek Tadeusz Nowicki, Prezes ISF Pogoń Barlinek Wojciech Filary oraz trener Tomasz Sikorski. Turniej poprowadził Jarosław Bednarek. Zadanie było współfinansowane ze środków gminy Barlinek.

Warto nadmienić, że nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze sportowo, nie przegrywając meczu 🙂