Międzynarodowy TURNIEJ r.2008 – 18.08.2018

18.08.2018 – tego dnia, odbył się piłkarski turniej r.2008 z okazji DNI DĘBNA, którego współorganizatorami byli OSiR Dębno oraz UKS Dębno. Piękna pogoda, boisko niczym „stół bilardowy”, oraz bardzo mocna obsada – to wszystko sprawiło, że tego dnia widowisko musiało stać na wysokim poziomie.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn:

UKS Dębno
 FASE Szczecin I
 FASE Szczecin II
 Victoria Seelow (Niemcy)
 Arkonia Szczecin
 Salos Szczecin
 Polonia Słubice
 Progres Gorzów
 Pogoń Szczecin

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła nasza drużyna zajmując 3. miejsce w tym jakże silnie obsadzonych turnieju, pokonując m.in. POGOŃ Szczecin. Na pewno przed zbliżającym się sezonem jest to fajny bodziec do solidnej, ciężkej pracy na treningach. Brawo !

Zwycięzcą całego turnieju została drużyna Football Academy School of Excellence Szczecin, po bardzo solidnej grze. Brawa i gratulacje

Najlepszy bramkarz: bramkarka SV Victoria Seelow – Jolina Pfeile.

Najlepszy zawodnik turnieju (MVP) został Oskar Baszak z Fase Szczecin

KRÓL strzelców (11 bramek na koncie) zdobył Mateusz Wiczkowski – FASE Szczecin

Dziękujemy Gminie Dębno oraz Naszym sponsorom . Ogromne podziękowania również dla rodziców i wszystkich kibiców – za doping i wsparcie – niezależnie od wydarzeń boiskowych.

Już niebawem startują rozgrywki ZZPN (Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej), a więc przed nami, kolejna porcja (2-miesiące) solidnego, ligowego grania!

Do zobaczenia 🙂