„DĘBNO CUP 2018” przeszedł do historii – podsumowanie turnieju r.2011

Za nami ostatni turniej z edycji „DĘBNO CUP 2018”. W sobotę 17 marca grał rocznik 2011, a więc nasze najmłodsze „SKRZATY”. Grad bramek, olśniewające widowisko, wspaniałe nagrody – to wszystko cechuje „DĘBNO CUP”. Wspaniałą atmosferę dodatkowo podkręcał licencjonowany SPIKER – Pan Mariusz Gazda, który w tym roku prowadzi całą edycję Dębno CUP. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, które systemem ‚każdy z każdym’ rozegrały mecze na dwóch równoległych boiskach. Na kibiców czekała gorąca kawa i słodkie wypieki, jakie przygotowali rodzice każdego z roczników. Na koniec nagrody wręczyli: Burmistrz Miasta Dębno: Pan Piotr Downar,  oraz członek klubu BUSINESS UKS: Prezes Firmy WINDTEL Pan Grzegorz Popławski – ogromne podziękowania.

 


 

SOBOTA 17 marca (r.2011):

Fotogaleria z sobotniego turnieju… (po kliknięciu zdjęcie otwiera się w dużym rozmiarze):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…oraz wyniki z sobotniego TURNIEJU r.2011

To już koniec cyklu naszych turniejów.
„DĘBNO CUP 2018” przechodzi do historii, ale to nie koniec sportowych emocji – w kolejnym sezonie halowym „DĘBNO CUP 2019”

  • ! DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE PAŃSTWO Z NAMI !