„Dębno CUP” – zagrały roczniki: 2009 i 2010 – podsumowanie

Za nami kolejne turnieje „DĘBNO CUP 2018”. W sobotę 10 marca grał rocznik 2009, a w niedzielę 11 marca rocznik 2010. Grad bramek, olśniewające widowisko, wspaniałe nagrody – to wszystko cechuje „DĘBNO CUP”. Wspaniałą atmosferę dodatkowo podkręcał licencjonowany SPIKER – Pan Mariusz Gazda, który w tym roku prowadzi całą edycję Dębno CUP. Na kibiców czekała gorąca kawa i słodkie wypieki, jakie przygotowali rodzice każdego z roczników. Na koniec nagrody wręczyli: Przewodniczący Rady Miejskiej: Pan Paweł Chrobak, Prezes UKS Dębno: Pan Tomasz Pluciński oraz członek klubu BUSINESS UKS: Prezes Firmy WINDTEL Pan Grzegorz Popławski – ogromne podziękowania.

 


SOBOTA (r.2009):

Fotogaleria z sobotniego turnieju… (po kliknięciu zdjęcie otwiera się w dużym rozmiarze)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…oraz wyniki z sobotniego TURNIEJU r.2009 i podsumowanie indywidualne 🙂


 

 

 

NIEDZIELA (r.2010):

Fotogaleria z niedzielnego turnieju… (po kliknięciu zdjęcie otwiera się w dużym rozmiarze)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…oraz wyniki z niedzielnego TURNIEJU r.2010 i podsumowanie indywidualne 🙂


A już w najbliższą SOBOTĘ 17 marca zapraszamy na ostatni turniej „DĘBNO CUP 2018”,  zagramy:

 

  • 17 marzec o godz. 10:00 (HALA OSiR) – rocznik 2011

    ! NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ !