„Dębno CUP” – zagrały roczniki: 2005 i 2008 – podsumowanie

Za nami kolejne turnieje „DĘBNO CUP 2018”. W sobotę 17 lutego grał rocznik 2005, a w niedzielę 18 lutego rocznik 2008. Grad bramek, olśniewające widowisko, wspaniałe nagrody – to wszystko cechuje „DĘBNO CUP”. Wspaniałą atmosferę dodatkowo podkręcał licencjonowany SPIKER – Pan Mariusz Gazda, który w tym roku poprowadzi całą edycję. Na kibiców czekała gorąca kawa i słodkie wypieki, jakie przygotowali rodzice każdego z roczników. Na koniec nagrody wręczyli: Przedstawiciele Rady Miejskiej: Pani Krystyna Zioła i Pan Adam Kaczmarczyk, oraz członkowie klubu BUSINESS UKS: Prezes Firmy IZMIR KEBAB Pan Marcin Stępnik oraz Prezesi Firmy LARIX Pan Sylwester Rymar i Pan Waldemar Czepułkowski – ogromne podziękowania.

 


SOBOTA (r.2005):

Fotogaleria z sobotniego turnieju… (po kliknięciu zdjęcie otwiera się w dużym rozmiarze)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…oraz wyniki z sobotniego TURNIEJU r.2005 i podsumowanie indywidualne 🙂


NIEDZIELA (r.2008):

Fotogaleria z niedzielnego turnieju… (po kliknięciu zdjęcie otwiera się w dużym rozmiarze)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…oraz wyniki z niedzielnego TURNIEJU r.2008 i podsumowanie indywidualne 🙂


 

A już w MARCU zapraszamy na 3 ostatnie turnieje „DĘBNO CUP 2018”,  zagramy następująco:

  • 10 marzec o godz. 10:00 (HALA OSiR) – rocznik 2009
  • 11 marzec o godz. 10:00 (HALA OSiR) – rocznik 2010
  • 17 marzec o godz. 10:00 (HALA OSiR) – rocznik 2011

    ! NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ !