DĘBNO CUP – podsumowanie pierwszych dwóch turniejów – r.2006 i r.2007

      Za nami pierwsza kolejka turnieju „DĘBNO CUP 2018”. W sobotę 10 lutego grał rocznik 2006, a w niedzielę 11 lutego rocznik 2007. Grad bramek, olśniewające widowisko, wspaniałe nagrody – to wszystko cechuje „DĘBNO CUP”. Wspaniałą atmosferę dodatkowo podkręcał licencjonowany SPIKER – Pan Mariusz Gazda, który w tym roku poprowadzi całą edycję. Na kibiców czekała gorąca kawa i słodkie wypieki, jakie przygotowali rodzice każdego z roczników. Na koniec nagrody wręczyli: Burmistrz miasta Dębno Pan Piotr Downar, oraz członkowie klubu BUSINESS UKS: Prezes Firmy HOMAX Pan Andrzej Sobieski oraz Prezesi Firmy BALSA Pan Grzegorz Cichoń i Pan Marcin Cygan – ogromne podziękowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A już w najbliższą SOBOTĘ (r.2005) oraz NIEDZIELĘ (r.2008) zapraszamy na kolejny weekend z „DĘBNO CUP 2018” – przyjdź i na żywo doświadcz sportowych emocji, dopingując młodych zawodników. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Poniżej klasyfikacja końcowa, wyniki, oraz wyróżnienia indywidualne. Zapraszamy do lektury.(po kliknięciu w zdjęcie, obraz powiększa się)

 

SOBOTA 10.luty.2018 – rocznik 2006

 

 

 

NIEDZIELA 11.luty.2018 – rocznik 2007