Kolejny dobry start piłkarek ręcznych – 13.01.2018

W sobotę 13 stycznia 2018 r. odbył się TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA DĘBNO – rocznik 2007. Drużyny, które wzięły udział w turnieju to:

– SP 23 SZCZECIN
– SP 37 SZCZECIN
– SP 16 SZCZECIN
– SPARTA GUBIN
– SP 3 DĘBNO I
– SP 3 DĘBNO II

Turniej odbył się w hali SP-3 w Dębnie. Wspaniałe widowisko. Mnóstwo bramek, składnych akcji, ogromna wola walki i determinacja na najwyższym poziomie – to cechowało sobotnie zmagania piłkarek ręcznych.

Wszyscy uczestnicy sobotniego turnieju

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

  1. SP 3 Dębno I
  2. SP 37 Szczecin
  3. SPARTA Gubin
  4. SP 16 Szczecin
  5. SP 3 Dębno II
  6. SP 23 Szczecin

 

Najwięcej bramek dla naszego zespołu (17)! rzuciła NATALIA KACZMAREK – ogromne brawa !

Gratulacje za organizację TURNIEJU dla SP-3 oraz Sztabu Szkoleniowego. Dziewczynkom gratulujemy kolejnego świetnego występu. Widać, że treningi owocują i wraz z kolejnymi grami, poziom zgrania i umiejętności zawodniczek idą zdecydowanie w górę. TAK TRZYMAĆ 🙂

Zespoły SP 3 Dębno I oraz II na wspólnym zdjęciu po zakończeniu turnieju