PODZIĘKOWANIE – Budżet Obywatelski 2018

 

 

PODZIĘKOWANIE

  W imieniu całego Zarządu UKS Dębno, pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i dzieciom za olbrzymie zaangażowanie w zbieranie głosów na kartach do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018r. Dzięki wspólnej akcji, której najważniejszym celem było pozyskanie głosów dla projektów skierowanych bezpośrednio do dzieci i których miejscem realizacji jest miasto Dębno (na ostatecznej liście do głosowania były tylko trzy projekty z miasta Dębna), udało nam się zebrać prawie  1400 głosów. Co może jeszcze ważniejsze – dzieci i rodzice dobrowolnie i świadomie poparli naszą inicjatywę zagłosowania nie tylko na projekt złożony przez nasze stowarzyszenie, ale też zagłosowali na pozostałe dwa projekty związane z dziećmi i Dębnem. Szczególne podziękowania należą się społeczności Szkół Podstawowych nr 1 i nr 3, które wspólnie z nami zaangażowały się w akcję zbierania głosów. W imieniu naszych dzieciaków jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękujemy. Bądźmy dumni z tej akcji bo przyświecały jej jedynie dobro dzieci, wielkie serce i propagowanie wspólnoty i budowy lepszego świata, które to wartości zawsze warto spierać bo dzięki nim nasz świat jest piękniejszy.

🔝DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY 

Tomasz Pluciński
Prezes UKS Dębno

 

DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKUJEMY !!!

 

 

😥 P.S. Dla tych nielicznych, a może nawet jedynie kilku osób dla których gdyby zachować proporcję powinienem poświęcić najwyżej dwie litery tego tekstu, a które nie znalazły czasu ani na przygotowanie swojego projektu, ani nie poświęciły pięciu minut na wsparcie innego, pragnę jedynie zaproponować pracę przy przyszłorocznym budżecie obywatelskim bo naprawdę warto. Krytyka i pisanie dyrdymałów wyssanych z palca w mediach społecznościowych naprawdę nie służy nikomu a już na pewno nie autorom takiej fałszywej propagandy nie wiadomo czym motywowanej.