Sprawozdanie sportowe 07-08 października

 

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek w ramach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

 

 

Prezentujemy sportowy weekend 07-08 października


 

TRAMPKARZ (2003-2004)

 

MECZ:                       MORZYCKO MORYŃ  –  UKS Dębno  –          1 : 3

Trzecie starcie naszej najstarszej, reprezentacyjnej drużyny klubowej było chyba najtrudniejszym pojedynkiem z dotychczas rozegranych. Mecz od początku cechował się dużą intensywnością i atakami z obu stron. W 20’ błąd naszej defensywy i sprokurowany rzut karny na bramkę zamienia zawodnik gospodarzy – przegrywamy 1:0 i czujemy duży niesmak, że tak łatwo tracimy bramkę. W 26 minucie rzut wolny z około 35 metrów: długie zagranie Mateusza Wilmana na wbiegającego w pole bramkowe Jakuba Berlińskiego – ten odgrywa w sytuacji sam na sam z bramkarzem do lepiej ustawionego Aleksa Sidniewa i wyrównujemy wynik spotkania. Wspaniała, książkowa akcja – ręce same składają się do oklasków. Na drugą połowę wchodzimy skoncentrowani, aby nie popełnić więcej błędów w defensywie. W 50’  meczu dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Wilmana, na bramkę zamienia Karol Gryciak – 1:2! Mecz toczy się dalej w intensywnym tempie, oddajemy troszkę inicjatywę i coraz śmielej pod naszą bramką poczyniają sobie gospodarze. Jeden z takich ataków przerywamy, zamieniamy na szybką kontrę i Bartosz Grec dopada najszybciej do długiego zagrania, plasowanym strzałem pokonuje bramkarza i mamy 1:3.
Do końca meczu nie dajemy już zbyt wiele zdziałać przeciwnikom – upragnione 3pkt-y jadą do Dębna. Brawo zespół, brawo drużyna!

 

  KOLEJNE SPOTKANIE:

  • czwartek 12.10.2017. Mieszko Mieszkowice – UKS Dębno  godz. 17:00

 

 

 

MŁODZIK (2005-2006)

MECZ:                       UKS Dębno I (2005) – Osadnik Myślibórz   –          13 : 1

Bardzo dobre spotkanie naszej starszej drużyny w Młodziku. Chłopcy z rocznika 2005 wygrywają spotkanie derbowe z Osadnikiem Myślibórz. Mecz został rozegrany na bocznym boisku (STADION ul. Gorzowska) w Dębnie. Strzeliliśmy aż 13 bramek, tracąc przy tym tylko jedną! Brawo dla drużyny 2005 oraz sztabu szkoleniowego. Ciężka praca na treningach nie idzie na marne – pozostaje trenować jeszcze ciężej, a efekty będą jeszcze bardziej okazałe.

Starszy z MŁODZIKÓW (r.2005) po meczu z Osadnikiem Myślibórz (13:1)

 

 

 

MECZ:                       UKS Dębno II (2006)  –  Odra Chojna –          0 : 4

Młodszy z młodzików r.2006 – rozegrał ciężkie spotkanie w Lidze Młodzika. Odra Chojna to przeciwnik z górnej półki, do tego różnica wieku zrobiła swoje i ostatecznie 3 pkt-y pojechały do gości. Mimo jednostronnego wyniku nasza drużyna zaprezentowała kilka ciekawych i składnych akcji – pokazując przy tym charakter i wolę walki. Tak trzymać DRUŻYNA!, z czasem taka postawa na pewno zaprocentuje! Mecz został rozegrany na bocznym boisku (STADION ul. Gorzowska) w Dębnie.

UKS Dębno II (r.2006) po ciężkim boju z Odrą Chojną (0:4)

UKS Dębno II (r.2006) – Odra Chojna

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJNE SPOTKANIA w Lidze MŁODZIKA:

  • piątek 13.10.2017. Mieszko Mieszkowice – UKS Dębno II (2006) godz. 15:00
  • niedziela 15.10.2017 Odra Chojna – UKS Dębno I (2005) godz. 11:00

 

 

ORLIK STARSZY (2007) gr.11, gr. 12 

grupa 12:

W niedzielę 08.10.2017  Grupa 2007 rozegrała IV kolejkę rozgrywek ORLIKA STARSZEGO. Tym razem gospodarzem była drużyna UKS Dębno I, turniej został zatem rozegrany na nowym boisku bocznym (STADION ul.Gorzowska). Dwie nasze drużyny rozegrały łącznie 8 meczów. Była to kolejna dobra seria gier jeśli chodzi o nasze drużyny ! Nie brakowało zaangażowania, walki, świetnych bramek i składnych akcji. Drużyna coraz bardziej się zgrywa i trenerów bardzo cieszy postawa chłopców podczas turniejów (nie zważając na wynik).  Następna (ostatnia) V kolejka ORLIKA starszego odbędzie się również w DĘBNIE – NIEDZIELĘ 22 października o godz. 11:00 – gospodarzem nasz drugi zespoł: UKS Dębno II. Boisko boczne ul. Gorzowska – serdecznie zapraszamy!

Dwie drużyny r.2007 po zakończonym turnieju ORLIKA STARSZEGO gr.12

 

WYNIKI z IV kolejki – ORLIK E1 gr.12:

mecz:      FA Myślibórz I – UKS Dębno I       1 : 0

mecz:      UKS Dębno II – UKS Dębno I         3 : 1

mecz:      UKS Dębno I  –  Osadnik Myślibórz            2 : 0

mecz:      UKS Dębno II  –  FA Myślibórz II       0 : 3

mecz:     FA Myślibórz II  –  UKS Dębno I          4 : 1

mecz:     Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno II             2 : 5

mecz:      FA Myślibórz I  –  UKS Dębno II        2 : 1


KOLEJNY  TURNIEJ:

  • niedziela 22.10.2017. Stadion boisko boczne ul. Gorzowska, godz. 11:00 – gospodarz: UKS Dębno II

grupa 11:

W sobotę 07.10.2017  grała także w lidze rocznika 2007, nasz drużyna r.2008 –  rozegrała III kolejkę w swojej grupie. Była to najlepsza kolejka pod kątem zdobyczy punktowej! (9/9) oraz samej gry. Wspaniała postawa naszej drużyny ze starszymi od siebie chłopcami. Wiele składnych, ciekawych akcji. Wszystko to zostało poparte strzeleniem 15-stu bramek i straceniem tylko 3!. Wspaniały turniej, wspaniała postawa! Brawo!

Drużyna r.2008 występująca w lidze ORLIKA STARSZEGO (2007)


WYNIKI z III kolejki – ORLIK E1 gr.11: 

MECZ:                          Pomorzanin Cychry  –  UKS Dębno                    1 : 7

MECZ:                        UKS Dębno  –  Mieszko Mieszkowice                  5 : 2

MECZ:                             UKS Dębno   –  Czcibor Cedynia                      3 : 0

KOLEJNY  TURNIEJ:

  • sobota/niedziela 21/22 października: termin niebawem ustali gospodarz: CZCIBOR Cedynia

 

 

ORLIK MŁODSZY (2008)

Rozgrywki ORLIKA młodszego pauzowały w opisywany weekend meczowy.

KOLEJNY  TURNIEJ:

  • sobota 14.10.2017. Stadion ul. Gorzowska, godz. 11:00 – gospodarz: UKS Dębno

 

 

ŻAK (2009 – 2010)

W sobotę 07.10.2017 odbyła się IV kolejka gr.14 oraz gr.15. Nasze ŻAKI pojechały na turniej organizowany przez F.A.Myślibórz. Rywalizacja odbyła się na głównej płycie boiska stadionu Myśliborskiego. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, mecze były niezwykle wyrównane. Jedynym minusem tego dnia była pogoda – deszcz i niska temperatura sprawiły, że była to iście angielska pogoda. Na szczęście intensywny harmonogram gier utrzymywał ciepłotę ciała na odpowiednim poziomie 🙂 . Nasze dwie drużyny rozegrały łącznie 8 meczów – tworząc w nich składne akcje i strzelając kilkanaście bramek.

Zmęczone, przemoknięte i szczęśliwe ŻAKI (r.2009) po turnieju w ciężkich warunkach pogodowych – Myślibórz 07.10.2017

 

WYNIKI z IV kolejki – ŻAKI gr.14 (UKS Dębno I):


MECZ:                         UKS Dębno I – Sokół Pyrzyce          –           0 : 1

MECZ:                         FA Myślibórz II  –  UKS Dębno I        –           3 : 1

MECZ:                         UKS Dębno I  –  Osadnik M. I           –           2 : 5

 

WYNIKI z IV kolejki – ŻAKI gr.15 (UKS Dębno II):


MECZ:                          ISF Barlinek  –  UKS Dębno II           –           1 : 1

MECZ:                         UKS Dębno II  –  Osadnik M. II         –           3 : 0

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno II        –           1 : 1

KOLEJNE  TURNIEJE:

  • gr.14:  najbliższy weekend (14-15 paźdz.) PAUZA
  • gr.15:  piątek  13.10.2017. ORLIK ul. Leśna Barlinek, godz. 17:00 – gospodarz: ISF Barlinek

 

 

 

SKRZAT (2011 – 2012)

 

Odbyła się również IV kolejka ligowa SKRZATÓW. W niedzielę 8 października o godz. 11:00 na Hali przy SP1 w Dębnie rozegrany został wspaniały turniej najmłodszych adeptów futbolu. Wspaniała zabawa, ogrom uśmiechów i niekończąca się radość – to cechuje turnieje najmłodszych  – i tak też było tym razem. Wynik schodzi na dalszy plan – ponieważ u najmłodszych nie liczy się on wcale. Dzieci mają schodzić z boiska uśmiechnięte i zmęczone. Wszystkie te założenia są spełniane podczas turniejów SKRZATÓW. Warto nadmienić, że po raz 4 z rzędu! możemy pochwalić się najlepszą frekwencją podczas turnieju SKRZATA! Aż !23! SKRZATÓW wzięło udział w turnieju, dzięki czemu wystawiliśmy do gry aż 4 drużyny! Po jednej drużynie wystawiły dwa kluby z Myśliborza: F.A. oraz Osadnik. Stawkę uzupełniła również z jedną drużyną DOBRAWA Mieszkowice. Czapki z głów za frekwencję dla naszych zawodników i zawodniczek, rodziców i trenerów – widać, że atmosfera na treningach jest świetna, co przekłada się na turnieje! TAK TRZYMAĆ SKRZATY!

Uśmiechnięte SKRZATY wraz ze swoimi Trenerami podczas halowego turnieju ligowego – Dębno 08.10.2017 – HALA SP1

 

KOLEJNY  TURNIEJ:

  • niedziela 15.10.2017. HALA SP-1 Dębno, godz. 11:00 – gospodarz: DOBRAWA Mieszkowice