Sprawozdanie sportowe 30 września- 1 października

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

 

Prezentujemy sportowy weekend 30 września/1 października

 

 

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2003-2004)

MECZ:  UKS Dębno  –  Odra Chojna             –           (przełożony)

Poniedziałkowy (02.10.2017) mecz u siebie z Odrą Chojną został przełożony na inny termin.

Kolejne spotkanie: MORZYCKO Moryń – UKS Dębno – niedziela 08.10.2017 godz. 15:00 (stadion w Moryniu) !
Serdecznie zapraszamy !

 

 

 

GRUPA MŁODZIK (2005-2006)


MECZ:  Piast Karsko  –  UKS Dębno I (2005)            –           2 : 6

UKS Dębno I (r.2005) grał w Niedzielę 01.10.2017 o godz. 12:00 z Piastem Karsko na wyjeździe. Mecz od początku był wyrównany i intensywny. Z czasem przewagę uzyskiwali zawodnicy UKS-u. Bramki dla naszego zespołu zdobyli tego dnia: 2xPruczkowski Adam, Lipka Jan, Dziechciarz Aleks, Abrantowicz Jakub, Gazdyszyn Filip. Brawa dla całego zespołu za postawę w tym meczu, ponieważ nie należał on do najprostszych. 3 punkty jadą do Dębna a już niebawem kolejne spotkania.

PIAST KARSKO – UKS DĘBNO (2:6), wyjściowe składy obu ekip

 

 

 

MECZ:  Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno II (2006)            –           4 : 3

Młodszy z Młodzików (r.2006) grał również w Niedzielę 01.10.2017. O godzinie 15:00 rozpoczął się wyjazdowy mecz derbowy z Osadnikiem Myślibórz. Od początku wiadomo było, że będzie to mecz z gatunku tych ciężkich. Potwierdziło się to od początku spotkania gdzie 3 szybkie bramki strzelił Osadnik. Gdy wszyscy myśleli, że to koniec drużyna pokazała, że mimo różnicy wieku nie podda się bez walki. Bramki podnoszące morale wysoko w górę zdobyli: Rębiasz Brajan, Krupa Bartosz, Matwijów Jakub. Zabrakło troszkę szczęścia w tym meczu i to ostatecznie Osadnik zdobył 3 punkty. Ogromne brawa dla całej drużyny za wolę walki i pokazanie charakteru. Wspaniały zacięty mecz. Oby tak dalej, a doświadczenie zbierane w takich meczach już niebawem zaprocentuje.

Uśmiechnięty zespół młodzików UKS Dębno II (r.2006) po zaciętym meczu z osadnikiem

 

 

KOLEJNE SPOTKANIA:

  • sobota 07.10.2017. UKS Dębno I(2005) – Osadnik Myślibórz  godz. 12:00 – boisko boczne ul. Gorzowska
  • poniedziałek 09.10.2017 UKS Dębno II (2006) – Odra Chojna godz. 17:00 – boisko boczne ul. GorzowskaSERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

 

GRUPA ORLIK STARSZY (2007) gr.11, gr. 12

 

gr. 12

We wtorek 03.10.2017  Grupa 12 (2 drużyny 2007) pojechała na III kolejkę rozgrywek ORLIKA STARSZEGO do Myśliborza gdzie gospodarzem zawodów był Football Academy Myślibórz II. Dwie nasze drużyny rozegrały łącznie 8 meczów. Była to najlepsza kolejka jeśli chodzi o nasze drużyny – wspaniała zdobycz punktowa! Nie zabrakło przy tym zaangażowania, walki, świetnych bramek i składnych akcji. Następna IV kolejka ORLIKA starszego w DĘBNIE – odbędzie się w NIEDZIELĘ 8 października o godz. 10:00 – gospodarzem nasz zespoł: UKS Dębno I. Boisko boczne ul. Gorzowska – serdecznie zapraszamy!

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno I                     –           1 : 2

MECZ:                         UKS Dębno II  –  UKS Dębno I                       –           2 : 2

MECZ:                         UKS Dębno I  –  Osadnik Myślibórz             –           2 : 1

MECZ:                         UKS Dębno II  –  FA Myślibórz II                  –           1 : 4

MECZ:                         FA Myślibórz II  –  UKS Dębno I                    –           0 : 4

MECZ:                         Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno II            –           0 : 3

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno II                    –           2 : 0

 

2 drużyny r.2007 po zakończonym turnieju gr.12 ORLIKA STARSZEGO

gr. 11

W ORLIKU starszym (r.2007), w grupie 11 grają również chłopcy z rocznika 2008 – w ten weekend pauzowali. Najbliższe zawody rozegrane zostaną w Cychrach – gdzie gospodarzem będzie miejscowy POMORZANIN – już 7 października !

KOLEJNE TURNIEJE:

  • gr.11(drużyna 2008)  niedziela 07.10.2017.   – gospodarzem POMORZANIN CYCHRY, boisko w Cychrach (przy SP) godz. 12:00
  • gr.12(2 drużyny 2007)  niedziela 07.10.2017.   – gospodarzem UKS Dębno I,  boisko boczne ul. Gorzowska godz. 10:00

 

 

 

 

GRUPA ORLIK MŁODSZY (2008)

Dwie drużyny r.2008 pojechały w niedzielę 1 października do Myśliborza – gdzie miejscowy Football Academy Myślibórz był gospodarzem II kolejki w ramach rozgrywek ZZPN. Dużo dobrej gry naszych zespołów.Turniej nie należał do najłatwiejszych, ale chłopcy nie odpuszczali i grali z wielkim zaangażowaniem. Było wiele frajdy, wspaniałej zabawy i zdrowej rywalizacji . Wynik schodzi na ostatni plan – najważniejsze, że tego dnia każdy rozegrał kilka meczów i zaznał smaku turniejowej rywalizacji.

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno I                     –           5 : 0

MECZ:                         UKS Dębno II  –  UKS Dębno I                       –           2 : 2

MECZ:                         UKS Dębno I  –  Osadnik Myślibórz             –           2 : 4

MECZ:                         UKS Dębno II  –  FA Myślibórz II                  –           1 : 3

MECZ:                         FA Myślibórz II  –  UKS Dębno I                    –           2 : 2

MECZ:                         Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno II            –           2 : 1

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno II                    –           4 : 0

KOLEJNE TURNIEJE:

  •   14-15 października o terminie bedziemy informować na treningu  – gospodarzem DOBRAWA MIESZKOWICE

zadowolony i uśmiechnięty rocznik 2008 po turnieju ORLIKÓW w Myśliborzu –
01.10.2017

 

 

 

 

 

GRUPA ŻAK (2009 – 2010)

W sobotę 30 września odbył się turniej dla obu grup ŻAKA! Zagrały gr.14 i gr.15 gdzie UKS Dębno ma po jednej drużynie. Turniej odbył się na boisku bocznym na ul. Gorzowskiej. Na 3 równoległych boiskach odbyło się 20 meczów. Wspaniały turniej, mnóstwo radości a także wiele walorów piłkarskich – składne akcje, dużo bramek. Wszystko oczywiście toczone w duchu fair play! Obie ekipy rozegrały kolejne dobre zawody i zmierzyły się m.in. z ISF BARLINEK czy SOKÓŁ PYRZYCE – poziom rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie!
Dobra robota podopiecznych trenera Benka i Pawła.

 

Jedna z drużyn r.2009 podczas sobotniego turnieju ŻAKÓW

 

 

 

 

GRUPA SKRZAT (2011 – 2012)

Odbyła się również III kolejka ligowa SKRZATA. W niedzielę 1 października o godz. 10:00 gospodarzem zawodów był OSADNIK Myślibórz. Wspaniała zabawa, ogrom uśmiechów i niekończąca się radość – to cechuje turnieje najmłodszych adeptów piłki nożnej – i tak też było tym razem. Wynik schodzi na dalszy plan – ponieważ u najmłodszych nie liczy się on wcale. Dzieci mają schodzić z boiska uśmiechnięte i zmęczone. Wszystkie te założenia są spełniane podczas turniejów SKRZATÓW. Warto nadmienić iż mimo turnieju wyjazdowego po raz kolejny możemy pochwalić się najlepszą frekwencją w grupie SKRZATA! Aż !26! SKRZATÓW pojechało na turniej do Myśliborza – czapki z głów dla naszych zawodników i zawodniczek, rodziców i trenerów – TAK TRZYMAĆ !

SKRZATY na turnieju w Myśliborzu wraz z trenerami

KOLEJNY TURNIEJ SKRZATÓW:    Niedziela 8 październik godz. 11:00 – tym razem zagramy u SIEBIE: gospodarzem UKS Dębno – ORLIK ul. Zachodnia, ZAPRASZAMY !