Sprawozdanie sportowe 23-24 września

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

Prezentujemy sportowy weekend 23-24 września.

 

SPORTOWY WEEKEND 23-24 września

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2003-2004)

 

MECZ: Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno            2 : 4

Reprezentacja UKS-u Dębno – tak można określić naszą najstarszą grupę (2003-2004) grała tym razem na wyjeździe spotkanie derbowe z Osadnikiem Myślibórz w Piątek 22.września o godz. 17:30.
Mecz derbowy od początku okazał się ciężkim starciem. Intensywna gra od początku obu drużyn skutkowała dużą ilością sytuacji podbramkowych naszego zespołu. Niestety na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze po naszym błędzie w defensywie. Tuż przed przerwą po zagraniu ręką w polu karnym gospodarzy – rzut karny na bramkę zamienia kapitan naszego zespołu Mateusz Wilman. Do przerwy 1:1.
Po przerwie tracimy bramkę mimo dogodnych sytuacji pod bramką Osadnika – 2:1. Nasz zespół zmienia taktykę na bardziej ofensywną i atakujemy przeciwnika wysoko. Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Pawła Ciska, do remisu doprowadza Michał Binkiewicz wspaniałym wykończeniem z pierwszej piłki. Apetyt nie maleje i po kilku minutach wspaniałą akcję przeprowadza Karol Gryciak – po minięciu dwóch zawodników nie daje szans bramkarzowi w sytuacji sam na sam – 2:3! W końcówce meczu rzut wolny z około 20 metra – wspaniałym strzałem w samo okienko bramki, zamienia na gola pieczętującego zwycięstwo Mateusz Wilman, 2:4 i taki wynik utrzymuje się już do końca meczu. Dobry mecz naszych Trampkarzy, mimo popełnienia kilku błędów w obronie.

Kolejne spotkanie: UKS Dębno – ODRA Chojna – poniedziałek godz. 17:00 (boisko boczne ul. Gorzowska) !
Serdecznie zapraszamy na III kolejkę, a zarazem pierwszy mecz „domowy”.

 

Trampkarze po zwycięskim (2:4)  wyjazdowym meczu z Osadnikiem Myślibórz

 

 

 

 

GRUPA MŁODZIK (2005-2006)

MECZ: MORZYCKO MORYŃ – UKS Dębno I (2005)        5 : 1

UKS Dębno I (r.2005) – W środę 20 września pojechał na mecz wyjazdowy do MORYNIA zmierzyć się z miejscowym Morzyckiem – . Mecz skończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy – co ukazuje trudy tego spotkania. Honorowe trafienie dla naszego zespołu odnotował Aleks Dziechciarz. Drużyna mimo niekorzystnego wyniku pokazała kilka składnych akcji i ciekawych zagrań. Doświadczenie, które z meczu na mecz rośnie – stale będzie w przyszłości procentować.

Zespół młodzika UKS Dębno I (r.2005) podczas meczu z Morzyckiem Moryń

 

 

MECZ: PIAST KARSKO – UKS Dębno II (2006)        2 : 3

W piątek 22 września o godz. 17:30 Piast Karsko podejmował u siebie naszą młodszą drużynę MŁODZIKA – UKS Dębno II (r.2006). Mecz zacięty, sporo walki i sytuacji z obu stron. Na szczęście wspaniałą dyspozycją popisał się Dominik Głodny strzelając w tym meczu hat-tricka (!) Można by rzec „GŁODNY SHOW”. Nic z tych rzeczy – na sukces zapracowała cała drużyna wykorzystując umiejętności strzeleckie Dominika. Brawo drużyna!

UKS Dębno II (r.2006) po meczu z Piastem Karsko – zdobywca hat-tricka Dominik Głodny na zdjęciu z piłką

 

 

MECZ: STAL LIPIANY – UKS Dębno I (2005)         5 : 2

Poniedziałek 25 września – kolejny wyjazdowy mecz starszych Młodzików r.2005 – przeciwnikiem Stal Lipiany. Mecz bardzo wyrównany o czym niestety nie świadczy wynik. Porażka naszego zespołu pomimo dobrej gry na pewno nie dodaje skrzydeł, ale nie to jest w tym czasie najważniejsze. Liczy się stały, harmonijny rozwój i granie jak największej ilości meczów – które są najlepszą formą doskonalenia. Dwie bramki dla naszego zespoły zdobył Bartłomiej Frąckowiak. Brawo drużyna za walkę i pokazanie z dobrej strony w wielu fragmentach meczu.

UKS Dębno I (r.2005) po meczu ze Stalą Lipiany. Deszczowa pogoda dała o sobie znać

 

KOLEJNE SPOTKANIA:

  • Niedziela 01.10.2017. Piast Karsko – UKS Dębno I (2005) godz. 12:00
  • Niedziela 01.10.2017. Osadnik Myślibórz – UKS Dębno II (2006) godz. 15:00

 

 

 

 

GRUPA ORLIK STARSZY (2007)

W niedzielę 24 września Grupa 2007 pojechała na II kolejkę rozgrywek ORLIKA STARSZEGO do Myśliborza gdzie gospodarzem zawodów był Football Academy Myślibórz. Dwie nasze drużyny rozegrały łącznie 8 meczów. Było dużo zaangażowania, walki, świetnych bramek i składnych akcji. Następna III kolejka ORLIKA starszego w Myśliborzu – odbędzie się we WTOREK 3 października o godz. 17:00 – gospodarzem drugi zespół Myśliborskiej Akademii: F.A. Myślibórz II.

Grupa 2007 podczas rozgrywek II kolejki ORLIKA STARSZEGO w Myśliborzu – 24.09.2017

 

W ORLIKU starszym (r.2007), w grupie 12 grają również chłopcy z rocznika 2008 – w ten weekend pauzowali. Kolejne zawody rozegrane zostaną w Cychrach – gdzie gospodarzem będzie miejscowy POMORZANIN – już 7 października !

 

 

 

GRUPA ORLIK MŁODSZY (2008)

Rozgrywki ORLIKA młodszego pauzowały w opisywany weekend meczowy. Kolejny  turniej już w najbliższą NIEDZIELĘ w Myśliborzu (gospodarzem F.A. Myślibórz). Stadion godz. 12:00 – zapraszamy

 

 

 

GRUPA ŻAK (2009 – 2010)

Również Pauzowały rozgrywki ŻAKA (r.2009) Najbliższy turniej na boisku bocznym – ul.Gorzowska (Stadion) Sobota 30 września o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich kibiców.

 

 

 

GRUPA SKRZAT (2011 – 2012)

Odbyła się również II kolejka ligowa SKRZATA. W niedzielę 24 września o godz. 10:00 gospodarzem zawodów był F.A. Myślibórz. Wspaniała zabawa, ogrom uśmiechów i niekończąca się radość – to cechuje turnieje najmłodszych adeptów piłki nożnej – i tak też było tym razem. Wynik schodzi na dalszy plan – ponieważ u najmłodszych nie liczy się on wcale. Dzieci mają schodzić z boiska uśmiechnięte i zmęczone. Wszystkie te założenia są spełniane podczas turniejów SKRZATÓW. Warto nadmienić iż mimo turnieju wyjazdowego możemy pochwalić się najlepszą frekwencją w grupie SKRZATA! Aż 16 SKRZATÓW pojechało na turniej do Myśliborza – czapki z głów dla naszych zawodników i zawodniczek, rodziców i trenerów – TAK TRZYMAĆ !

KOLEJNY TURNIEJ SKRZATÓW:    Niedziela 1 październik godz. 10:00 – gospodarzem OSADNIK MYŚLIBÓRZ – zapraszamy!

Drużyna SKRZATA podczas turnieju w Myśliborzu