Sprawozdanie sportowe 16-17 września

 

 

 

podsumowanie weekendu 16-17 września

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno  – prezentujemy sportowy weekend 16-17 września.

 

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2003-2004)

 

NAJBLIŻSZY MECZ :        Osadnik Myślibórz – UKS Dębno  (piątek 22.09.2017, godz. 17:30)

Najstarsza grupa (r.2003-2004) w weekend 16-17 września miała PAUZĘ.
Kolejne spotkanie TRAMPKARZE zagrają na wyjeździe w PIĄTEK 22 września o godz. 17:30 z OSADNIKIEM Myślibórz – serdecznie zapraszamy

Trampkarz podczas I kolejki ligowej: Czarni Lubanowo – UKS Dębno (1:8)

 

 

  GRUPA MŁODZIK (2005-2006)

UKS Dębno I (r.2005) – W środę 20 września starszy z młodzików pojedzie do MORYNIA zmierzyć się z miejscowym MORZYCKIEM. Mecz o godz. 17:00 – zapraszamy

MECZ:                         STAL LIPIANY  –  UKS Dębno II (2006)         –           6 : 1

UKS Dębno II (r.2006) – W sobotę 16 września nasz młodszy zespół w lidze młodzika – r.2006 rozgrał spotkanie w LIPIANACH  z miejscową STALĄ. Mecz skończył się wynikiem 6:1 dla gospodarzy. Honorowe trafienie dla naszego zespołu odnotował Bartosz Berliński. Drużyna mimo niekorzystnego wyniku pokazała się z dobrej strony stwarzając kilka dogodnych sytuacji i tworząc kilka składnych akcji. Doświadczenie, które z meczu na mecz rośnie – na pewno zaprocentuje w odpowiednim momencie. Brawo drużyna za walkę

Stal Lipiany – UKS Dębno I

 

KOLEJNE SPOTKANIA:

  • poniedziałek 25.09.2017. Stal Lipiany – UKS Dębno I (2005) godz. 17:30
  • piątek 22.09.2017 Piast Karsko – UKS Dębno II (2006) godz. 17:30

 

 

  GRUPA ORLIK STARSZY (2007)

Rocznik 2007 w ten weekend pauzował – następna kolejka ligowa w ramach rozgrywek ZZPN w niedzielę 24 września o godz. 10:00 w Myśliborzu (gospodarzem F.A. Myślibórz) – turniej odbędzie się podczas festynu charytatywnego, na którym zbierane są środki na wózek dla chorego dziecka – cel 8 000 zł -> zachęcamy rodziców do obecności i wsparcia tego szczytnego celu.

 

 

W ORLIKU starszym (r.2007) gra również nasza drużyna chłopców z rocznika 2008! Druga kolejka rozegrana została w sobotę 16 września o godz 10:00 w Mieszkowicach, gdzie gospodarzem był MIESZKO. Chłopcy pokazali, że rywalizacja ze starszymi chłopcami wcale nie musi być skazana na porażkę – kolejne dobre zawody naszych podopiecznych (5pkt!). Poniżej wyniki:

MECZ:                         POMORZANIN Cychry  –  UKS Dębno         –           1 : 1

MECZ:                         UKS Dębno   –  MIESZKO Mieszkowice       –           8 : 0

MECZ:                         UKS Dębno   –  CZCIBOR Cedynia                –           2 : 2

Drużyna r.2008 występująca w lidze ORLIKA STARSZEGO (2007)

 

 

 

  GRUPA ORLIK MŁODSZY (2008)

Dwie drużyny r.2008 pojechały w niedzielę 17 września do Myśliborza – gdzie miejscowy OSADNIK był gospodarzem I kolejki w ramach rozgrywek ZZPN. Dla niektórych naszych chłopców był to pierwszy turniej w życiu – widać było nerwowość, ale i ogromną radość. Było wiele frajdy, wspaniałej zabawy i zdrowej rywalizacji . Wynik schodzi na drugi plan ponieważ w tym wieku dzieci mają się dobrze bawić i ogrywać.

MECZ:                         Football Academy Myślibórz  –  UKS Dębno I                  –           6 : 0

MECZ:                                     UKS Dębno II   –  Osadnik Myślibórz                       –           1 : 5

MECZ:                                     UKS Dębno II   –  UKS Dębno I                                   –           1 : 3

MECZ:                         Dobrawa Mieszkowice   –  UKS Dębno I                             –           2 : 3

MECZ:                         Football Academy Myślibórz  –  UKS Dębno II                –           6 : 1

MECZ:                                     UKS Dębno I   –  Osadnik Myślibórz                        –           1 : 4

MECZ:                         Dobrawa Mieszkowice   –  UKS Dębno II                           –           0 : 1

 

Dwie drużyny r.2008 – I kolejka ORLIKA MŁODSZEGO (2008)

 

 

 

 

  GRUPA ŻAK (2009 – 2010)

W ŻAKU (r.2009) grała również jedna z naszych drużyn (druga miała PAUZĘ)! Druga kolejka rozegrana została w sobotę 16 września o godz 10:00 w Mieszkowicach, gdzie gospodarzem był MIESZKO. Ekipa rozegrała kolejne dobre zawody – bilans: 2 zwycięstwa, remis i porażka. Dobra robota podopiecznych trenera Benka i Pawła.

Jedna z drużyn r.2009 na turnieju w MIESZKOWICACH – ŻAK gr.14

 

 

  GRUPA SKRZAT (2011 – 2012)

PIERWSZY TURNIEJ (!) SKRZATÓW za nami J W niedzielę o godz. 11:00 na ORLIKU przy liceum (ul.Zachodnia) rozegrany został inaugurujący rozgrywki ZZPN turniej. Zabawa przednia – wiele bramek, uśmiechów dzieci jak i rodziców. Był to dla naszej nowopowstałej grupy pierwszy turniej w życiu – emocje i ekscytacja sięgnęły zenitu.

W turnieju udział wzięły drużyny z :
– F.A. Myślibórz
– Dobrawa Mieszkowice
– Osadnik Myślibórz
– oraz gospodarze UKS Dębno – zagrały aż 3 drużyny (ponad 20 dzieci) 🙂

Na koniec każde dziecko zostało uhonorowane medalem za udział w turnieju !

Pierwszy turniej SKRZATA za nami! Kolejny już w NIEDZIELĘ 24 września o godz. 10:00 w Myśliborzu – gospodarzem F.A. Myślibórz

Do zobaczenia !

Radosne twarze naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek – SKRZAT UKS Dębno!