Sprawozdanie sportowe 9-10 września

 

 

 

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno 🙂

 

 

 

GRUPA TRAMPKARZ (2003-2004)

MECZ:                         Czarni Lubanowo  –  UKS Dębno     –           8 : 1

Najstarsza grupa (r.2003-2004) grała w dniu 09.09.2017 o godz. 11:00 I kolejkę na wyjeździe z Czarnymi Lubanowo. Inauguracja sezonu wypadła świetnie. Nasi chłopcy zwyciężyli 1:8 (do przerwy 0:3). Bramki zdobyli: Karol Sokalski x2, Mateusz Wilman x2, Hubert Wołczyński, Aleks Sidniew, Bogusław Nowaczyk oraz Mikołaj Czerniachowicz. Wynik całkowicie nie odzwierciedla spotkania. Był to mecz ciężki, przeciwnik miał kilka dogodnych okazji i przy słabszej dyspozycji naszego Bramkarza Bartka Szpiczaka – mógł się skończyć z większą ilością straconych bramek. Brawa dla całej drużyny!
Kolejne spotkanie TRAMPKARZE zagrają na wyjeździe w PIĄTEK 22 września o godz. 17:30 z OSADNIKIEM M.

 

 

 

  GRUPA MŁODZIK (2005-2006)

 

MECZ:                         AP Sokół Pyrzyce  –  UKS Dębno I (2005)    –           0 : 7

UKS Dębno I (r.2005) – W środę 6 września grupa 2005 grała wyjazdowy mecz z zespołem AP SOKÓŁ PYRZYCE. Po rozegraniu solidnego spotkania chłopcy zwyciężyli 0:7. Nasz zespół pokazał dyscyplinę na boisku i dużą wolę walki. Wspaniałe zawody.

MECZ:                         Morzycko Moryń  –  UKS Dębno II (2006)   –           13 : 3

UKS Dębno II (r.2006) – W sobotę 2 września nasz młodszy zespół w lidze młodzika – r.2006 rozgrał spotkanie w MORYNIU z miejscowym MORZYCKIEM. Mecz skończył się wynikiem 13:3 dla gospodarzy. Trzeba nadmienić, że gr.2006 rozegrała dopiero pierwsze spotkanie w lidze młodzika, przechodząc na większe boisko. Inne ustawienie, więcej biegania – na szczęście grupa ma dwa lata gry w lidze młodzika i pierwszy sezon ma posłużyć nauce w tej kategorii wiekowej (r.2005-2006). Mamy pewność, że każde kolejne spotkanie będzie podnosić morale i dodawać doświadczenia w grze na większym boisku.

MECZ:                         UKS Dębno II (2006) –  UKS Dębno I (2005)            –           5 : 9

LIGOWY mecz DERBOWY pomiędzy naszymi drużynami został rozegran w ŚRODĘ 13 września o godz. 17:00 na bocznym boisku przy ul. Gorzowskiej. O rok starsza drużyna UKS Dębno I potwierdziła, że drugi rok grania w tej lidze nie idzie na marne. Doświadczenie, które zebrano podczas poprzedniego sezonu procentuje. W tym samym kierunku idzie drużyna UKS Dębno II (2006) – strzelając starszym kolegom aż pięć! Bramek, drużyna pokazuje, że w swoim pierwszym sezonie w lidze Młodzika nie odda łatwo żadnego punktu. Mecz obfitował w bramki, składne akcje i odbył się w duchu fair play – co dla trenerów było najważniejsze. J

KOLEJNE SPOTKANIA:

  • środa 20.09.2017. MORZYCKO MORYŃ – UKS Dębno I (2005) godz. 17:00
  • sobota 16.09.2017 STAL LIPIANY – UKS Dębno II (2006) godz. 13:00

 

 

 

  GRUPA ORLIK STARSZY (2007)

W niedzielę 10 września Grupa 2007 pojechała na I kolejkę rozgrywek ORLIKA do Myśliborza gdzie gospodarzem zawodów był Osadnik. Dwie nasze drużyny rozegrały łącznie 8 meczów. Było dużo zaangażowania, walki, świetnych bramek i uśmiechów J. Kolejna kolejka ORLIKA starszego w Myśliborzu – o terminie będziemy informować (23/24 września).

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno II          –           0 : 0

MECZ:                         UKS Dębno II  –  UKS Dębno I              –           2 : 2

MECZ:                         UKS Dębno I  –  Osadnik Myślibórz    –           4 : 0

MECZ:                         UKS Dębno II  –  FA Myślibórz II         –           0 : 4

MECZ:                         FA Myślibórz II  –  UKS Dębno I           –           2 : 1

MECZ:                         Osadnik Myślibórz  –  UKS Dębno II   –           1 : 7

MECZ:                         FA Myślibórz I  –  UKS Dębno I             –           3 : 0

 

W ORLIKU starszym (r.2007) gra również nasza drużyna chłopców z rocznika 2008! Zawody zostały rozegrane w sobotę 9 września na ORLIKU ul. Zachodnia. Chłopcy rywalizują ze starszymi o rok zawodnikami i w I kolejce poradzili sobie świetnie zdobywając 7 pkt (!). Poniżej wyniki:

MECZ:                         POMORZANIN Cychry  –  UKS Dębno         –           1 : 2

MECZ:                         UKS Dębno   –  MIESZKO Mieszkowice       –           5 : 0

MECZ:                         UKS Dębno   –  CZCIBOR Cedynia                –           1 : 1

 

 

 

  GRUPA ORLIK MŁODSZY (2008)

Rozgrywki ORLIKA młodszego pauzowały w I kolejce rozgrywek. Pierwszy turniej już w najbliższą NIEDZIELĘ w Myśliborzu (gospodarzem Osadnik). Stadion godz. 10:00

 

 

  GRUPA ŻAK (2009 – 2010)

W niedzielę 10 września Grupa 2009 pojechała na I kolejkę rozgrywek ŻAKA do Myśliborza gdzie gospodarzem zawodów był Osadnik. W tej grupie również wystawiamy dwie drużyny, które łącznie rozegrały 8 meczów. Świetna postawa, ogrom emocji i mnóstwo bramek – wspaniały występ naszych ŻAKÓW

 

 

  GRUPA SKRZAT (2011 – 2012)

Rozgrywki SKRZATA pauzowały w I kolejce rozgrywek. Pierwszy turniej już w najbliższy weekend w DĘBNIE (gospodarzem UKS Dębno)  NIEDZIELA godz. 11:00 ORLIK ul. Zachodnia. ZAPRASZAMY ! J