Sprawozdanie finansowe – NIECHORZE 2017

Dbając o transparentność działań zarządu i osób zaangażowanych w funkcjonowanie Uczniowskiego Klubu Sportowego Dębno, przedstawiamy ekonomiczne oblicze wyjazdu dzieci na OBÓZ SPORTOWY.

  Każde z  66 dzieci jadących na obóz sportowy w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Marta” miało zapewnione: przejazd, noclegi, wyżywienie oraz ubezpieczenie. Ponadto sprawowana była całodobowa opieka przez trojga wychowawców oraz kierownika obozu, którzy mieszkali oraz mieli zapewnione wyżywienie na terenie ośrodka wypoczynkowego „MARTA”.

W ramach zajęć sportowych wynajmowane było boisko od gminy Rewal oraz opłacana praca trenerów – tutaj nadmienić również trzeba, że TRENERZY byli zakwaterowani w ośrodku „Willa pod Brzozami” – koszty zakwaterowania oraz wyżywienia ponosili samodzielnie, wynagrodzenie otrzymywali jedynie za godziny pracy podczas treningów z dziećmi.

W czasie wolnym od zajęć sportowych organizowane były: pokaz iluzjonisty w pierwszym turnusie, wejście na latarnie w Niechorzu w drugim, a także pizza i napoje dla każdego. Wydatki stanowiły również chemia gospodarcza oraz akcesoria obozowe w postaci czapeczek, latarek i budzików. Środki pieniężne przeznaczone też  były na  artykuły papiernicze do zabaw i zajęć z dziećmi.

Z tego miejsca należy szczególnie podziękować sponsorom, którzy dołożyli niemałe pieniądze do tego atrakcyjnego przedsięwzięcia.