Inauguracja rozgrywek SKRZATA

W sobotę o 8 kwietnia o godz. 13.00 na boisku Dębnowskiego Ośrodka Kultury w Dębnie nastąpiła inauguracja rozgrywek SKRZATA (rocznik 2010 i młodsi) pod egidą ZZPN (Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej)

W zawodach wystartowały następujące drużyny: UKS Dębno, Dobrawa Mieszkowice i Osadnik Myślibórz

Na dwóch równolegle przygotowanych boiskach, kibice mogli zobaczyć mnóstwo bramek i radości na twarzach dzieci. Niektórzy z tych młodych adeptów futbolu zagrali w swoim pierwszym turnieju. Dlatego cieszymy się że mimo chłodnej pogody nie zabrakło uśmiechów, a dzieci  miały zabawy co niemiara.

ZESTAWIENIE MECZY
WYNIK
UKS Dębno II – UKS Dębno III 2:1
Dobrawa Mieszkowice – Osadnik Myślibórz 3:0
UKS Dębno III – Dobrawa Mieszkowice 2:4
UKS Dębno I – UKS Dębno II 3:0
Dobrawa Mieszkowice – UKS Dębno I 2:1
Osadnik Myślibórz – UKS Dębno III 1:4
UKS Dębno I – Osadnik Myślibórz 6:3
UKS Dębno II – Dobrawa Mieszkowice 2:2
Osadnik Myślibórz – UKS Dębno II          4:1
UKS Dębno III – UKS Dębno I 3:3

Jako gospodarze podczas turnieju zapewniliśmy każdemu zastrzyk energii w postaci batonika i banana. Na rozgrzanie podczas przerwy czekała pyszna i gorąca herbata.

Na zakończenie rozgrywek drużyna UKS Dębno ustawiła się do wspólnego zdjęcie.

skrzat_2017

Zdjęcia można obejrzeć: Tutaj