DĘBNO CUP – rocznik 2009

W sobotę 4 lutego odbył się kolejny turniej z cyklu „DĘBNO CUP” – tym razem rywalizował rocznik 2009

Turniej rozpoczął się o godz 10:00 na sali OSiR w Dębnie. Drużyny, które wzięły udział w turnieju zagrały systemem każdy z każdym.  Było wiele wspaniałych emocji, a z twarzy zawodników i zawodniczek nie schodził tego dnia uśmiech. Warto nadmienić, że NASZ klub wystawił w tym turnieju 2 zespoły (UKS Dębno I i II)

Końcowa klasyfikacja turnieju:DSC_5684
1️⃣ F.A. Myślibórz
2️⃣ UKS „4” Kostrzyn
3️⃣ CASADA Junior Różanki
4️⃣ UKS Dębno I
5️⃣ UKS Dębno II
6️⃣ ZRYW Zielona Góra
7️⃣Pogoń Szczecin Football School Moryń

DSC_5650Ponadto w oczach TRENERÓW wszystkich ekip wybrani zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami
KRÓL STRZELCÓW: Aleksander Żołubak (UKS Dębno I) – 11 bramek – Olek wyprzedził drugiego w klasyfikacji zawodnika aż o 5 bramek !!!
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Marcel Kucharski (FA Myślibórz)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Dawid Lewandowski (UKS „4” Kostrzyn)
GRATULUJEMY !!!

Na koniec każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal sygnowany turniejem DĘBNO CUP , słodki upominek oraz statuetkę/pieczątkę z filmu STAR WARS. Zespoły z podium otrzymały również ogromne puchary 🏆
Nagrody wręczyli: Pan Grzegorz Popławski – Prezes firmy WINDTEL oraz Pan Adam Kaczmarczyk – V-ce przewodniczący Rady Miasta

Wielkie brawa dla rodziców grupy 2009 za zaangażowanie podczas organizacji turnieju oraz wszelką pomoc. BIGOS, który był  przysmakiem nr.1 – zapadł w pamięci wszystkich przyjezdnych kibiców! Kuchenne rewolucje to pikuś z tym, co pokazaliście w sobotę .
Już niebawem opis i relacja z ostatniego turnieju cyklu DĘBNO CUP.

Zdjęcia można obejrzeć: Tutaj

WSZYSTKIM, którzy dołożyli nawet najmniejszą cegiełkę do wielkiego Święta piłkarskiego DĘBNO CUP
DZIĘKUJEMY !!!