DĘBNO CUP – rocznik 2007

W niedzielę 29 stycznia odbył się turniej z cyklu „DĘBNO CUP” – gdzie rywalizował rocznik 2007.Dębno Cup rocznik 2007 (163)

Turniej rozpoczął się o godz 10:00 na sali OSiR w Dębnie. Drużyny, które wzięły udział w turnieju zagrały systemem każdy z każdym.   Kolejny turniej przyniósł wiele pozytywnych emocji. Na szczęście to, co w sporcie najlepsze, czyli nieprzewidywalność i tym razem dała o sobie znać. Każda z drużyn pokazała się z jak najlepszej strony.

Odbyły się dogrywki o miejsca:

5 miejsce między UKS Dębno – Pomorzanin Cychry  2:0

3 miejsce między F.A. Myślibórz – LPFA Kostrzyn   1:1 karne 1:3

1 miejsce między  ISF Barlinek – UKS „4”  Kostrzyn 1:3

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. UKS „4”  Kostrzyn
2. ISF Barlinek
3. LPFA Kostrzyn
4. F.A. Myślibórz
5. UKS Debno
6. Pomorzanin Cychry

Zostali wybrani:

KRÓL STRZELCÓW: Sikorski Kacper (UKS „4”  Kostrzyn) – 8 bramek
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Król Piotr  (ISF Barlinek)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Lachowicz Michał (ISF Barlinek)

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA!!!

Dębno Cup rocznik 2007 (178)

Na koniec każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal turnieju DĘBNO CUP  oraz słodki upominek. Drużyny z podium  otrzymały piękne puchary.
Nagrody wręczyli: Pan Paweł Chrobak – przewodniczący Rady Miejskiej w Dębnie oraz Szefowie firmy BALSA: Pan Marcin Cygan i Pan Grzegorz Cichoń

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym turniej się odbył.

Nasze słowa kierujemy również do rodziców grupy 2007 za zaangażowanie podczas organizacji turnieju oraz wszelką pomoc.

DZIĘKUJEMY !!!

Zdjęcia można obejrzeć: Tutaj