DĘBNO CUP – rocznik 2008

W minioną sobotę 28 stycznia odbył się kolejny turniej z cyklu „DĘBNO CUP” – tym razem rywalizował rocznik 2008.1

Turniej rozpoczął się o godz 10:00 na sali OSiR w Dębnie. Drużyny, które wzięły udział w turnieju zagrały systemem każdy z każdym. Każdy mecz rozpoczynały oraz kończyły rzuty karne (po 2 serie) – których rezultat wliczał się w wynik meczu. Mecz przy dobrej postawie bramkarzy mógł rozpoczynać się od wyniku 0:0, lub przy wyborowej skuteczności strzelców np. 2:2. Warto nadmienić że w meczach (po 5 meczów każdy zespół) – każdy z zawodników oddał minimum 2 strzały z rzutów karnych. Dzięki takiemu urozmaiceniu turnieju było mnóstwo emocji, a kibice oglądali więcej bramek czy fantastycznych parad bramkarskich ⚽️.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1️⃣ F.A. Myślibórz
2️⃣ UKS DĘBNO
3️⃣ Warta Słońsk
4️⃣ Pogoń Szczecin Football School Moryń
5️⃣ Orzeł Trzcińsko-Zdrój
6️⃣ UKS Lipiany

Ponadto w oczach TRENERÓW wszystkich ekip wybrani zostali:3

KRÓL STRZELCÓW: Hubert Dąbrowski (FA Myślibórz) – 7 bramek
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Oliwier Syroka (UKS Dębno)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Jakub Dróżdż (FA Myślibórz)

GRATULUJEMY !!!

Na koniec każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal sygnowany turniejem DĘBNO CUP 🏅 oraz słodki upominek. Zespoły z podium otrzymały również ogromne puchary 🏆
Nagrody wręczyli: Pan Paweł Chrobak – przewodniczący Rady Miejskiej w Dębnie oraz Szefowie firmy BALSA: Pan Marcin Cygan i Pan Grzegorz Cichoń

Wielkie brawa dla rodziców grupy 2008 za zaangażowanie podczas organizacji turnieju oraz wszelką pomoc pokazaliście moc.

DZIĘKUJEMY !!!

Zdjęcia można obejrzeć: Tutaj

Już w najbliższy weekend kolejny turniej z cyklu DĘBNO CUP:
04.02.2017 – rocznik 2009

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej Hala OSiR – 4 luty, godz 10:00

Gwarantujemy mnóstwo emocji
NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ !!!