UKS DĘBNO – Podsumowanie roku 2016

W piątek 20.01.2017 odbyło się spotkanie zarządu UKS Dębno  z rodzicami naszych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom na to spotkanie. Informacje, które chcieliśmy Państwu przekazać miały na celu podsumować naszą działalność oraz przedstawić  stan finansowy za rok 2016 naszego klubu.  Podzieliliśmy się również naszymi planami na rok 2017 m.in.  poprawa organizacji naszej pracy, stworzenie Rady Rodziców stowarzyszenia, organizacja festynu, podpisanie umów o współpracy z Gminą i szkołami, stworzenie nowych sekcji sportowych oraz poprawa komunikacji między zarządem, rodzicami i trenerami. Zorganizowaliśmy również spotkanie z Panią dietetyk mgr Beatą Kopaniecką, która przedstawiła mistrzowskie zasady żywienia i zdrowego stylu życia. Na koniec spotkania mogliśmy wymienić  spostrzeżenia, które mogą  sprawić aby w przyszłości nasza współpraca była jeszcze bardziej owocna.

PREZENTACJA PODSUMOWUJĄCA ROK 2016

PODSUMOWANIE ROKU 2016