Oficjalne rozpoczęcie SEZONU 2016/2017 UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO.

W sobotę 17 września o godzinie 12.00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie SEZONU 2016/2017 UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO.

Na otwarcie zaprosiliśmy wszystkie dzieci zapisane do naszego klubu wraz z rodzicami. Frekwencja dopisała, ponieważ było prawie 200 dzieci z czego bardzo się cieszymy.

W czasie trwania naszego spotkania odbył się MECZ TERENOWEJ LIGI MŁODZIKA – II KOLEJKA. Do rywalizacji przystąpiły dwie nasze drużyny UKS Dębno II (trener – Marcin Domagała) oraz UKS Dębno I (trener – Marek Rawski).  Drużyna UKS Dębno I wygrała mecz 8:0.  Strzelcy bramek:Binkiewicz Michał 4, Głodek Jakub 2, Czerniejewski Kacper 1,  Wilman Mateusz 1.
Drużyna UKS Dębno II zagrali z rocznikiem starszym od siebie i pomimo końcowego wyniku zaprezentowali się z dobrej strony .  Życzymy im sukcesów w kolejnych meczach.
Cały mecz obfitował w wiele emocji sportowych, które udzielały się kibicom przybyłym na Daszyńskiego. Gratulujemy zwycięzcom !!!

W czasie trwania meczu wszystkie dzieci otrzymały koszulki treningowe, natomiast rodzice i opiekunowie otrzymali LIST OTWARTY od Zarządu UKS Dębno.

Dzięki wsparciu fotografa Pana Tadeusza Kowalczyka, zostały wykonane grupowe zdjęcia naszych drużyn oraz grupowe zdjęcie całego UKS Dębno.

Na zakończenie około 14 godziny dzieci zjadły pyszne lody.

Dziękujemy wszystkim za przybycie !!!